Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Délelőtt szakitottam a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délelőtt szakitottam a barátommal, és délután lefeküdtem egy haverommal. Megcsalásnak számit? 18L

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 11:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

szakadokDDDDDDD

i want more

még több ilyetDDDDDDDD

2017. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nem.

És szerintem idő sincs, hogy szakítás után hány órának kellene eltelnie miután le lehet feküdni mással.


Érezd jól magad ez a lényeg.

2017. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A sok kommentelő anélkül osztja neked az észt, hogy átélt volna hozzád hasonló helyzetet! Te 18 évesen nem tudhatod, hogy ebben a szabadelvű, de mégis hülye prűd társadalomban mi lenne a helyes viselkedés. Én férfi létemre "valószínűleg" nagyon örülnék, ha a szakításomat megkönnyítené valaki, azzal, hogy összebújik velem. A felszines emberek másképp itélik meg a női, és a férfi erkölcsösséget! Akik még soha nem éltek kapcsolatban szintén. És azok is, akik egy számodra fontos kérdésre, kétszavas választ küldenek!

"ribi vagy"

Én nem tartalak ribinek, és valószínűleg okod volt rá hogy ezt tedd, ez történjen. De valószínűleg meg sem tudtad gondolni mi történik! Lehet hogy a haverodnak elmondtad, és elgyengültél az "exedet" lehúzó szavaitól. elgyengültél, és széttetted neki a lábad! Mert ha érezted volna hogy valaki szerelmes beléd, és pont a szakításod napján történt volna ez meg, akkor valószínűleg ez a kérdés nem született volna meg!

Ez a Te életed! Próbáld szépen élni, és szard le mit gondolnak mások! Ők sem élnek szebben, csak a másikat könnyű megrugdalni kicsit! Írj üzenetet ha gondolod hogy akarsz róla beszélni. A hozzászólásokat nem követem.

2018. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!