Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 fölötti férfiak! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti férfiak! Nektek bejön egy aranyos, vidám lány vagy inkább legyen komolyabb vonzó nő?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyen Nőő, egyértelmű.
2016. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LazyJones ***** válasza:

Mindkettő lehet vonzó, vagy ellenszenves is. Egy életvidám, aranyos, lendületes lány ösztönző, inspiráló, és izgalmas. Viszont ha megállás nélkül vihog, nem lehet lelőni, és mondat közepén képes elrohanni, az inkább zavaró. Egy csendes, komolyabb ember stabilitást sugallhat, komolyabban lehet vele beszélni és tervezni, a programokban esetlegesen több perspektíva lehet, és ez vonzó. Ha depis, lusta, megmozdíthatatlan, aki napi 24 órában a mélységének a bűvöletében él, az zavaró.


F34

2016. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért? Egy nő nem lehet aranyos meg vidám? Csak komoly meg vonzó?

Nem kell komolynak lenni , nagy marhaság aki ezt így kitalálta.


Eljár dolgozni az ember, elvégez egy tisztességes munkát, megkeresi a havi pénzét, fizeti a számláit, ezen kívül úgy viselkedik ahogy akar, minek kéne komolynak lenni??

Butaság.

Szeretem ha egy nő tele van élettel és vidámsággal.

2016. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első benyomás a lényeg meglátni és megszeretni:))
2016. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van! Legyél vidám,mosolygós.De azért legyen meg a kellő komolyság benned.
2016. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a vidám, kicsit zakkant csajok, a "komolyabb, vonzó nő"-ket unalmasnak találom, de én sem vagyok az az öltönyös, felelősségteljes, full komoly csávó. 39/f
2016. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Komoly, vonzó nő.

31/F

2016. febr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés eléggé relatív, pasifüggő. Kinek mi az ideális. Én speciel a vidám lányokat szeretem, akivel nem unalmas semmi. Én magam is ilyen stílusú vagyok. Van, aki a komolyabb nőket tartja vonzónak. Az a jó, ha egy nő alapból vidám, de a kellő időben komoly is tud lenni.

De mindenképpen a vidám, aranyosra szavazok :)

42/F

2016. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az aranyos, vidám lányokkal:)
2016. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sup3Rroob ***** válasza:

Nekem bejönnek a nem átlagos nők Lehet bolondos lehet más véleménye a világról

De ne az idiota kategória legyen ,mármint az IQ nuku . Legyen az értelmes kategória azért.29F

2016. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!