Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mit tanácsol? Páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tanácsol? Páromat nagyon érdekli a BDSM és nagyon szeretném kielégíteni a vágyait!

Figyelt kérdés
KÖSZI!!BÁRMIT bevállalok, viszont nagyon gyenge neki a felhozatal én meg nagyon nem értek még ehhez szóval kérlek titeket valami nagyon brutális büntetéseket írjatok nekem!

2017. febr. 9. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy azt ne erőltesd!
2017. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A BDSM nem így működik, de ha ezt egyikőtök sem tudja, akkor inkább ne csináljátok, mert csalódás lesz.
2017. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy válaszolni tudjunk nem ártana tudni, hogy te vagy a fiú vagy a lány, illetve hogy a párod az alárendelt vagy a domináns szerepet szereti-e.
2017. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"nagyon gyenge neki a felhozatal" Párkapcsolatrol van szo?
2017. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi! A nem az most nem játszik szerepet ugyis mindig cserélgetjük. Én vagyok a szubmisszív, a párom inkább a domináns fajta. Mivel egyikünk sem valami kreatív ezért kértem itt segítséget. (A "Ez nem nektem való!" kommentekre annyit: szerintem elég ha mindketten nagyon szeretnénk és mindketten szeretnénk, mondjuk még kicsit furcsa az egész mert első olyan kapcsolat mindkettonknek, hogy van benne bdsm)
2017. febr. 9. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tanácsoljunk, ha nem tudunk rólatok semmit?

Korok,

mennyit és hol tudtok kettesben lenni,

mi volt, amit már kipróbáltatok,

beszélgettetek-e már arról, mi jön be, mi az, ami biztos, hogy nem jönne be, stb.

de akár a testalkatotok is hasznos infó lehet..


Az nem vehető komolyan, hog BÁRMIT bevállasz, mert ilyen nincs.

2017. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te a nő, vagy a férfi vagy? :D
2017. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem számít a nem, mert úgyis cserélgetjük? Mit cserélgettek, a puncit a kukival?

Szóval így nehéz lesz.

Indulásként kötözd ki az ágyra (ebayen lehet venni olcsón ehhez szettet) majd hergeld, kényeztesd, csiklandozd, paskold és tedd meg vele amit ilyenkor kell, használd ki hogy ki van szolgáltatva.

2017. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézzetek együtt ilyen jellegű filmeket, és beszéljétek meg, hogy kinek tetszik, kinek erős, kinek visszataszító. Ez a legjobb, amit tehettek, ha ötleteket akartok gyűjteni.

30F

2017. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is tapasztalatlan vagyok ebben a tėmakörben. De nagyon izgat az alárendeltsėg szerepe. Próbâltam a páromat is bevonni ebbe a szfėrába de nem nyitott rá. Tapasztalt dominâns fėrfiak tudnátok segíteni?? 25ėves vagyok. Jârtam mâr domina házban, dominaként de hamar ráėbredtem hogy a szubmisszívek' táborába'húz a szívem. Nem okoz izgatottságot és kielégülést az ėdes kéjelgés. Folyton azon jár az agyam h milyen lenne ha szíjjal a nyakamban keményen hátulról kėnyeztetne a párom stb... Mâr mikorvetkőzik ės mdglâtom a nadrâgszíjât kėsz vagyok... De nem teszi meg. Soha.. Kėptelen ilyen belsősėges viszonyra. Pedignekem nem okozna fájdalmat. Segítsetek!
2017. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!