Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként nehezen megyek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként nehezen megyek el az ágyban és az exem szerint olyan vagyok, mint egy gép. Van olyan nő akinek ez bejön?

Figyelt kérdés
Sokáig kb egy órán át bírok egy menetet és nem sóhajtozok, nem nyögök, de szeretek erőtejeset, nagyokat lökni szex közben. Kb mindez egy hang nélkül.

2017. febr. 9. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Jaj most komolyan ezzel akarsz csajozni:D
2017. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ez sok nőnek nem jött be. És tényleg érdekelne, hogy van-e akinek igen.
2017. febr. 9. 14:34
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ne partneredet akard cserélni, ha a hiba benned van.
2017. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez hiba? Nem akarok csak megjátszásból nyögni. És nekem jó is ez így.
2017. febr. 9. 14:36
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

#4:

Tehát jól értem, van egy nullához konvergáló szexuális kultúrád és ahelyett, hogy ezt fejlesztenéd, inkább keresel egy szexuális téren hasonlóan igénytelen csajt? Csak, hogy tisztán lássunk ...

2017. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért is nulla a kultúrám? Én így szeretem. De figyelek a partneremre is, nyilván. De azért teljesen más lenni nem tudok.
2017. febr. 9. 14:41
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem baromira lelombozna, ha egy órán keresztül némán pumpálna valaki.
2017. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azért valamit tisztázzunk már. :D Mi az összefüggés a szexuális kultúra, meg aközött, hogy ki mennyire hangos szex közben? Bár... a majmok is állandóan ordítanak. :D
2017. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8: Köszi, itt nem arról van szó, hogy szexuálisan kulturálatlan vagyok. Csak szinte néma vagyok az ágyban. Egyébként a barátnőim mind elmentek velem az ágyban, ilyen gond nem volt. Nekkem meg az lenne fura, ha csak azért nyögnék, mert ez az elvárás.
2017. febr. 9. 17:38
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Nem a verbalitásról van szó, hanem arról, hogy kérdező azt fogalmazta meg a kérdésben, hogy egy órán keresztül csak reszel egyhuzamban.

2017. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!