Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként nehezen megyek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként nehezen megyek el az ágyban és az exem szerint olyan vagyok, mint egy gép. Van olyan nő akinek ez bejön?

Figyelt kérdés
Sokáig kb egy órán át bírok egy menetet és nem sóhajtozok, nem nyögök, de szeretek erőtejeset, nagyokat lökni szex közben. Kb mindez egy hang nélkül.

2017. febr. 9. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Igaz én lány vagyok, de én sem vagyok túl hangos az ágyban, a barátom szintén nem az. Nekem inkább a levegővételem változik meg, hangosan, gyorsan veszem a levegőt. És igazából bár a barátom se nagyon nyög, csak néha amikor elmegy ez nem zavar, mert amúgy látom rajta, hogy mennyire élvezi ő is. Szerintem a többiek inkább arra akartak kilyukadni, hogy a leírásod alapján olyan, mintha nem sok érzelmet közölnél arról a partnered felé, hogy ez most jó/rossz neked, és az viszont valóban lelombozó.
2017. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Missi_Key ***** válasza:
Ha azért legalább a végén lehet rólad tudni hogy te is élvezted akkor nincs azzal semmi baj :)
2017. febr. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
60%
Ha tényleg csak "reszelsz egyhuzamban", az elég lelombozó. Azért mást is csinálsz? Tapi, simi, markolászás, izgatás-izgalomban tartás, pózváltás, stb? Ha ezek amúgy rendben vannak, változatos és izgalmas, akkor engem nem érdekelne, hogy kussban vagy...de megadon a számom, mert én is nehezen megyek el, és nekem nem elég a pár perces-fél órás átlag próbálkozás :)
2017. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 János Gilján ***** válasza:

Én a szexuális életemet korai magömléssel kezdtem tiniként. Ez idegesített és húsz éves korom körül megtanultam sokáig kitartani úgy, hogy direkt alacsonyan tartottam az izgalmi szintemet. Ez azt eredményezte, hogy én is végigtoltam hősiesen 1 órás aktusokat fapofával, de a lánypartnereim rendre unatkozni kezdtek szex közben mellettem. Én sem értettem, hogy mi a bajuk, amikor én toltam őket kegyetlenül. Aztán rájöttem, hogy pont a legfontosabbra nem helyeztem kellő hangsúlyt az összhangra.

Az összhang akkor jó, ha a kizárlólag a párodra, az iránta érzett érzelmeidre, és a köztetek éledő szexuális energiákra koncentrálsz szex közben. Ha ezt teszed sokkal hamarabb fog emelkedni az izgalmi szinted és hamarabb kerülsz orgazmus közeli állapotba. Ott pedig már csak annyi a cél, hogy néha kicsit lelassíts, néha kicsit visszagyorsíts, de folyamatosan magas szinten tartsd az izgalmadat. Nem a nyögés a lényeg, az csak egy tünete a magas izgalmi szintnek. A lényeg, hogy sugározd magadból a rengeteg szexuális energiát, éreztesd a pároddal, hogy ő a szerelmed és te megőrülsz érte.

Nem vagyok benne biztos, de az elmondottak alapján szerintem hasonló problémád lehet neked is kérdező, mint ami nekem volt. Az első kérdés, hogy szerelmes vagy a párodba, akivel szeretkezel? Ha igen, akkor ezt éreztesd aktívabban vele. Ha nem, akkor keress magadnak mást, aki jobban megbolondít. Remélem segítettem!

2017. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12: Azért a végén lehet tudni, hogy nekem is jó volt:)

13: Ezk megvannak, persze. Szeretek tapizni, símogatni, markolászni kifejezetten nagyon jó. És a pózváltás is jó dolog.

Azt én is tudom, hogy a nőknek is sokfélék az igényeik.Van akinek elég negyedórás menet, van akinek ez kevés. Illetve az exeim mind furcsállották, hogy miért nem nyögök hangosan. Azért, mert nem érzem szükségét, nekem jó csendben.

2017. febr. 10. 09:36
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyszer 27 évesen volt egy 4órás menetem :) De ez csak kísérletezés volt,meddig bírjuk.Rengeteg póz,és volt hogy nagyon nagyon lassan csinàltuk.Iszonyú jó volt mindkettőnknek.Sok mindent kipróbàltam azzal a lánnyal,mindent amire ő is,és én is titokban vàgytunk.Sokat perverzkedtünk is,bár az nem perverzió,amit mindkét fél elfogad.Addig addig kísérletezgettünk,míg becsúszott egy gyerek :D Már külön vagyunk.

40/F

2017. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én szetetem ha egy pasi bírja a hosszú meneteket ,eddigi rekord 6ora ,csodás volt. 19/N
2017. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem, neked semmi szexuális kulturád... egy órán át reszeled a csajt, okés, de azzal remélem tisztában vagy, hogy 10-15 perc után a legtöbbünknek már igencsak kellemetlen, aztán már fáj is?

Ha nem, akkor ideje, hogy megtudd.


Mellesleg baromi unalmas egy órán át feküdni és azon gonolkodni, mi a szart csinálok rosszul, hogy még mindig nem ment el? Mert ha csak némán lökdösöl, abban semmi szenvedély, hiába mész mélyre is esetleg.


Az exnek volt ilyen semmilyen szexuális élete, fél év után már kedvem sem volt egy újabb órákig tartó szenvedéstől, akkor inkább sütöttem, az legalább értelmes elfoglaltság.


Szóval sürgősen kezdj valamit magaddal, mert 10/9 csajnál ez kizáró ok.

2017. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!