Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom csak húzta az időt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak húzta az időt hogy szexeljünk, most meg 4 napja el is tűnt teljesen. Mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok. Amiatt nem szexeltünk mert a barátom nem volt hajlandó óvszerrel csinálni. Petting volt. Élveztük mind a ketten. Majd rábeszélt hogy szedjek fogamzásgátlót. Decemberben elkezdtem szedni. Azt mondta egy hónapot várjunk hogy védjen rendesen. Oké belementem. Elfogadtam hogy nincs ideje se nagyon. Már február közepe lesz, nekem lassan elfogy az első 3 havi gyógyszerem és még mindig nem történt semmi így köztünk.. Hétvégén már felhoztam neki hogy jó lenne ha szexelnénk mert nagyon akarnám de azóta nem is ír. Eddig meg folyton minden beszélgetés alkalmával csak a szexről beszélt nekem. Akkor is mondtam neki hogy nekem már kevés csak a beszélgetés. . Csak miatta kezdtem el a gyógyszert. Én magamtól sosem szedtem volna. Teljesen becsapva érzem magam és nagyon elegem van. Mit csináljak szerintetek?

19L


2017. febr. 9. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a gyógyszert és keress egy rendes palit, akinek fontos vagy.
2017. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Be is vagy csapva azért érzed így. Eleve mi az, hogy óvszerrel nem hajlandó szexelni, de tőled elvárja a védekezést úgy, hogy gondolom nem volt olcsó a tabi. Nem is értem, hogy ehhez hogy van valakinek pofája. Én nem maradék ilyen sráccal együtt, és főleg nem adnám neki a szüzességem ezek után. Eleve az, hogy csak a szexről beszélt eddig is gáz. Én decemberben voltam együtt először barátommal, 4,5 hónap járás után, amíg türelmesen várt rám, és a szex igazság szerint nem volt olyan gyakran téma. Óvszerrel csináltuk akkor is, azóta is. Vannak már extra vékony jó minőségű óvszerek, elég nyomi lehet a gyerek ha neki ez derogál.. Te meg szerintem ne szedj fog.gátlót, elég sok hátránya van. Nem vagyok kifejezetten ellene, én is ha komolyab lesz a kapcsolatunk esetleg, és tudunk gyakrabban találkozni/együttlenni akkor áttérek rá, de ez így több sebből vérzik amit írtál.
2017. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Szegénykém, őszintén sajnállak de lehet hogy megérdemelted ezt a sorstól, hogy egy ilyen verébbel álltál össze.

Minden esetre ha 4 napig minden veszekedés és előzmény nélkül nem jelentkezett, akkor a helyedben már nagy ívből leszarnám.

Ne hagyd hogy bármilyen kamu dumával újra a közeledbe férkőzzön, felejtsd el, ennél csak jobbat találhatsz majd :)

2017. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De azt is mondtam neki hogy ha nem akarja akkor mondja meg. Nincs abból semmi csak legyünk őszinték egymáshoz.

Igen épp ezért vagyok elkeseredve mert néhány hét múlva kéne feliratnom az újabb adagot a gyógyszerből de eddig is feleslegesen szedtem. Én már tehetetlen vagyok.

Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 9. 18:40
 5/18 A kérdező kommentje:
Mind az eddigi 8 privit írónak üzenem hogy egy szóval nem írram hogy itt akarok bárkivel is ismerkedni vagy lefeküdni. Szánalmasak vagytok ezekkel az ajánlatokkal komolyan mondom.
2017. febr. 9. 18:43
 6/18 anonim ***** válasza:
Dickpic-et még nem küldtek?
2017. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem azt még nem. De biztos tiltanám.
2017. febr. 9. 19:58
 8/18 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kicsit önfejű lenni, és ne hallgass a másikra.

Attól hogy idősebb(gondolom az), nem biztos hogy tapasztalt, sőt talán gyerek... Első komoly kapcsolatod ez, és azt hitted ő lesz a megváltó? :D

Mióta vagytok együtt? Ha már van 1 éve, és ilyen hülyeségekkel szórakozik, és tovább állnék, bármennyire is nehéz.

2017. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Megijedt, és nem mer megjelenni .

Otthon hokizik talán.

2017. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen idősebb nálam és első komoly kapcsolatom.

Tényleg nagyon akarom a szexet. Mikor petting volt és még nem szedtem a fogamzásgátlót akkor bezzeg meg volt sértődve hogy miattam nem tudunk szexelni.

Köszi a válaszokat! Rendesek vagytok!:) Zöldet adtam mindenkinek!


A priviben íróknak továbbra is mondom NEM ISMERKEDEK. Olvassátok már el...

2017. febr. 9. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!