Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a feleségemet, hogy többet szexeljünk? Már nagyon el vagyok keseredve. Vagy mást kéne keresnem? 35F

Figyelt kérdés
Hiába vagyok kedves, figyelmes segítek mindenben otthon, hogy ne legyen fáradt, de semmi. Ő nem kívánja (ezt meg is mondta) és a részéről ennyi. Jóformán ha havi egy szex jön össze persze amikor neki kedve támad... Csak az bánt hogy nem is akar nekem örömet okozni ezek szerint. Minap is átöleltem simogattam erre ő végigsimítja az álló répámat erre közli hogy megy csinál valami reggelit... Utána meg nem érti miért vagyok mogorva meg ideges. Csak ugye erőszakoskodni meg nem akarok az már nagyon gáz lenne.
2010. júl. 3. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg. Mondd meg, hogy többet szeretnél. De amúgy miért nem akarja? Nem kíván? Ez nem egészen "egészséges". Ha reménytelen, előbb utóbb másnál kötsz ki. Jobb, ha ezt ő is tudja.
2010. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

csináld azt h jó erősen megfogod , ledobod az ágyra, és letéped a ruháját, onnantól rem menni fog:D


lehet erre van szüksége

2010. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem mindenféleképpen beszéld meg vele mégegyszer.mond azt,hogy ez így nem fog menni neked szükséged van erre.ha nem teszi az tuti,hogy másnál fogsz kikötni :S.

ez tényleg nem egészséges,hogy nem akarja.:S kérdezd meg tőle,hogy mi a baj.miért nem kíván...(?)

2010. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Timi: ) ***** válasza:
47%

Szerintem unja a veled való szexet,vagy pedig van valakije,aki kielégíti,vagy esetleg ő saját magát,ha valakivel jó a szex,akkor akarom,de ezek szerint nem találja jónak,kérdezd meg tőle,mindenképp beszéljetek.

Bocsánat ha megbántottalak volna valamivel!

23/L

2010. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Régebben milyen volt? Ha akkor sem kívánta gyakran, akkor neki ennyi az igénye.

Ha régebben "kívánós" volt, akkor valami bibi van! Most nem akarlak azzal riogatni, hogy van valakije, mert ebből nem következik feltétlen az, de ez is egyfajta magyarázat lenne rá. Beszéld meg vele, mondd el neki, hogy te többre vágysz!

2010. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Mi az hogy a részéről ennyi? Házasok vagytok!Itt valami nagyon nem stimmel. Mindenképpen beszélj vele minnél előbb mert az lesz a vége hogy tényleg másnál fogod keresni a boldogságot.
2010. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Régebben nagyon kívánta szexet de ez kb. egy évig tartott utána kezdet ritkulni... Ja és nem hiszem hogy van valakije otthon van a kislányommal. (2 éves) Régebben volt hogy bepasizott de hamar rájöttem... Ja és ő még mindig arra esküszik hogy nagyon szeret nem tudna jobb pasit kitalálni sem...
2010. júl. 3. 23:45
 8/15 Timi: ) ***** válasza:

Valami akkor is van...

Hogy mi,azt neked kell kideríteni,ha jók voltak régebben a megérzéseid és nem csal meg ok,de akkor is van valami,hogy ritkultak az együttlétek,vagy ő magának csinálja,mert az úgy jobb,vagy unalmasnak találja az együtt léteteket,,,dobd fel valamivel,mert a leírtak alapján egyértelműen nem kíván téged..

Derítsd ki miért vagy mint írtam próbálkozz:vacsi főzés bármi,nem tudom...

Ne haragudj:(

2010. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szia!

nálam akkor kezdett megritkulni az együttlétek száma,mikor már nem igazán voltak érzelmeim a partnerem iránt.se szerelem,se gyűlölet.semmi.csak az unalom.a másik eset,mikor összehozott az élet egy harmadikkal és csak őt akartam,de még vacilláltam.(természetesen léptem)

lehet,h ezek az eshetőségek állnak fenn nálatok is, bár ha van gyerek, az már gondolom más tészta.együtt alszotok a kicsivel,mert az is hátrány lehet.

mióta ilyen?terhesség óta?szülés óta?

akár milyen rossz, erről tényleg muszáj lesz beszélni, mert csak rossz vége lesz.egymás mellett élni,csak úgy, meg elég sz@r

2010. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért haragudnék? Köszönöm a válaszokat! Majd beszélgetek vele ezekről.
2010. júl. 4. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!