Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha nem volt szó a szájba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem volt szó a szájba élvezés friss kapcsolatnál? Ti milyen sűrűn csináljátok?

Figyelt kérdés
Nem próbáltam még, nem tudom milyen érzés, de gondolom előbb-utóbb felhozza majd a barátom. Nálatok mennyire gyakori?
2017. febr. 9. 20:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően a pasiknak a 90%-a szeret szájba élvezni, és sztem kb a 60%-a jobban szeret szájba élvezni, mint punciba, még szex végén is. Mert egy picit domina feelinget ad, és ez felizgatja őket, szóval ha meg akarod lepni, akkor amikor kényezteted, és elmegy, cuppanj rá a makkra, és gondolj arra, hogy most mennyire jó érzés neki, hogy most egy istennő vagy, aki megengedi hogy egy izgalmas helyre élvezzen. Ne felejtsd el, hogy ez főképp azért van, hogy neki jó legyen, te pedig eldöntöd, hogy megéri-e neked az ő öröme ezt, de mondom, ha a 90%-ba tartozik, aki imádja, akkor nagyon nagyon fogja élvezni. Picit későn reagáltam, lehet, azóta már meg is történt köztetek, de remélem, segítettem.
2017. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

utolsó: igen megtörtént :D félig meddig volt szájba, nem teljesen csináltam végig, csak egy kicsit, de mondta hogy jó volt :) és nem hozta fel külön a témát, csak megtörtént :)


köszi a válaszokat mindenkinek :)

2017. márc. 10. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!