Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti, miért mentek bele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, miért mentek bele?

Figyelt kérdés

Nem értem,a nők ,hogy lehetnek ilyen ostobák,hogy belemennek szexkapcsolatba,aztán jönnek ide vinnyogni ,hogy jaj lehet szerelmes a pasi.

Miért mentek bele,ha úgysem tudjátok magatok tartani?

Fogadjátok már el,hogy egy férfi nem lesz szerelmes!!


2017. febr. 10. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Avagy hogyan váltsuk meg a világot egy kérdéssel a gyakorin című rovatunkat olvashatták.
2017. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

"Fogadjátok már el,hogy egy férfi nem lesz szerelmes!!"

Aha...

2017. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Hogy legyen mit kérdezned! ;-)
2017. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 szexkapcsolatba nem is
2017. febr. 10. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha rosszul választottál nőt és nem mérted fel kellően a helyzetet, magadra vess...
2017. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Már megint egy öntudatos ovis :-S
2017. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért nem a kérdésre válaszoltok? Ez csak egy sima kérdés ,ami nem velem történt.

Csak nem értem minek mennek bele,ha utána meg itt vinnyognak?

Mert nem az első ilyen kérdést teszik fel itt,szinte mindennap olvasni egy ilyet

2017. febr. 10. 12:44
 8/10 anonim ***** válasza:

A kerdes is ertelmetlen, ertelmezhetetlen.


De lassuk felreertettem-e: szerinted a nok a hibasak egy szexkapcsolatban ha a ferfi lesz szerelmes mert nem erti a helyzetet???? Hm?

2017. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a nő nem lesz szerelmes akkor majd a férfi ne aggódj valaki mindig beszopja :)
2017. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, melyik oldalról nézzük: egy szexkapcsolat addig tart, amíg valamelyik önként lepattan, vagy ha valamelyik szerelmes lesz a másikba...ezt a rizikót és a következményt vállalni kell, ha valaki ilyenbe belevág...
2017. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!