Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők, milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, milyen gyakran mentek bele egy éjszakás kalandokba esetleg szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ne essen félreértés nem szitkozódni akarok afölött, aki megmondja az igazat vagy bármit is megváltoztatni rajta egyszerűen érdekel.

Kort is írjatok legyetek szívesek!

23/F



2017. febr. 5. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

28 éves vagyok, eddig még nem volt ilyen "kalandom" és tekintve, hogy már férjnél vagyok remélem nem is fog megkísérteni a gondolat, hogy belemenjek ilyenbe.


Bár, őszintén, nem igen értem mi a lényegük az ilyen,kalandoknak, mivel úgy gondolom, hogy az igazán jó szex, csak azzal lehetséges, akivel ismerjük egymást, ismerjük a másik vágyait és tudjuk, hogy mi okoz örömet neki és szeretjük és kívánjuk egymást.


A többi szerintem csak maszatolás és arra ott van az embernek a keze és számos más segédeszköz is, de nem ítélem el azokat, akik élnek az effajta lehetőségekkel.


(De, gondolom ezért, a kijelentésemért, le leszek oltva rendesen...)

2017. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam a részemről biztos hogy nem jár oltogatás senkinek pusztán azért ahogy él vagy gondolkodik :)
2017. febr. 5. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy minden hétvégén mással dugtam, aztán volt, hogy hónapokig senki nem érdekelt. Most már férjnél vagyok, hűséges és elkötelezett. 😇
2017. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első

Jár a keksz meg a buksisimogatás.

2017. febr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Ettől, most jobban érzed magad?


Magamra vehetném, de minek? Én tudom, hogy, hogy élem az életem és én, így tartom helyesnek.


Ha neked ez bántja a szemedet, vagy magadból indulsz ki és normális (megcsalás nélküli) kapcsolatot nem tudsz elképzelni, a te bajod. Vagy nem szerettek még téged eléggé, vagy te nem szerettél még senkit igazán.


Bármelyik is, csak sajnálni tudlak...


De, ha ettől neked jobb, hogy ilyen szarkasztikus vagy és "beolvasol" idegeneknek, csak hajrá! Akár még privátban is kioszthatsz.


Üdv,

#1-es

2017. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Egy hetvégi buli alkalmával csak 3-4 alkalommal. Nem gyakran 😀 23 L
2017. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban, hogy képtelen vagy szöveget értelmezni.

Rohadtul nem ez volt a kérdés, erre belököd ezt a marhaságot, hogy valaki vegyen már észre és simogassa meg a buksid.

Ennyi erővel írhattál volna a paprikás krumpliról.

2017. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megboldogult lánykoromban előfordult néhány alkalommal egy éjszakás kaland. A házasságomban meg előfordult néhány swinger kaland. N/42
2017. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!