Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok is hullámzó a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is hullámzó a szex? Egyszer jó egyszer rosszabb?

Figyelt kérdés
Va hogy rá pár napra is rá gondolok bizsereg mindenem . Máskor edig örülök, hogy vége.
2017. febr. 10. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. És az ilyenek, mint te, remélem hogy messze elkerülnek!
2017. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy az én hibám? :)
2017. febr. 10. 13:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen! De Nalam altalaban a hullam aljan van mindeg... :))
2017. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, hogy adott napon éppen milyen a szex. Ha nem vagyok eléggé ráhangolódva, nyomasztanak az egész napi gondok, esetleg a párom viselkedése bánt, vagy nem fordítottunk elég időt az előjátékra, valamiért sietni kell, megzavar a telefon, vagy a macska, és még sorolhatnám, ezek mint rontják a szexuális élvezetet. Máskor meg az ember át tudja adni magát teljesen az élvezetnek, akkor meg tökéletes.

Még egy tojásrántottát sem sikerül mindig ugyan olyan élvezetesen elkészíteni, a szex meg mennyivel bonyolultabb. Szóval igen. De ha tudod, hogy mik azok a tényezők, amik miatt kevésbé jó, akkor igyekezni kell azokat kiküszöbölni.

2017. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami biztosan nincs rendben.Amikor a páromon kívül megkívántam valakit,volt olyan,hogy 30 perc alatt nedvesedtem be...(régen pár perc), azóta javult a helyzet...de a lényeg, hogy ennek tudat alatt oka van....
2017. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma szex és orgazmus...a lényeg, hogy kevés tartozzon a " gyatra" karegóriába és 80-90 % a jó, vagy qrva jóba...
2017. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, van amikor kevésbé jó mert nem tudom teljes mértékben átadni magam. Ez nem azt jelenti, hogy ilyenkor nem élvezem, de nem annyira.
2017. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen , egyszer volt ilyen. Balatonon csónakáztunk és akkor nagyon hullámzó volt.
2017. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig ugyanolyan. Amikor az ember fáradtan hazazuhan, megfürdik, akkor nyilván nem olyan egekbe emelő, mint amikor kipihent, rendbeteszi magát, meg energiája teljében van.
2017. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!