Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A folyamatos rosszkedv a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A folyamatos rosszkedv a rosszabb vagy pedig a hullámzó hangulat?

Figyelt kérdés

Nekem elég hullámzó volt a hangulatom egész eddigi életemben , de most ami az elmúlt fél évben történik, az már kicsit nekem is sok és nagyon elegem van belőle. Alapvetően rossz kedvem van (elvesztettem egy nagyon kedves lány ismerősömet, akivel rengeteget tudtunk egymásról és nagyon kedveltük egymást.. bár remélem azért még nem végleg,csak idő kell a dolognak..) alapból emiatt rossz a kedvem,de ehhez még aztán olyakor jön egy két más dolog is. Aztán van,hogy meghallgatok egy zeneszámot , vagy kapok vmi jó hírt , utána jó kedvem lesz , de szépen lassan(vagy gyorsan) visszazuhanok a rosszkedvebe és ez már nagyon lefáraszt :\ Ettől sokkal jobb lenne a tartós rossz hangulat is , amiből szépen lassan kijönne az ember.. :\ Amúgy volt,hogy már azt hittem kijöttem ebből , 2 hétig tartott,de aztán csak visszaesetem :\

Veletek volt már ilyen? :\ Mi a legjobb megoldás erre? :\


20f



2014. nov. 6. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt, egy évig tartott. Meg kell próbálni mindenben, és mindenkiben látni a szépet, a jót. Sokat kell mosolyogni, mindig, amikor csak eszedbe jut. Mindenkire. Idegenre, barátokra, stb. Mert lesz, aki visszamosolyog majd rád, és attól jobb kedved lesz. Ha bármilyen problémád van, arról beszélgess valakivel. Ne ülj mindig otthon, járj el szórakozni. Csinálj valamit, amire büszke lehetsz. A lényeg az, hogy ne legyél sokat egyedül, mert akkor agyalni fogsz a dolgokon, és ha nem tudod őket feldolgozni, akkor még szomorúbb leszel. Próbálj meg a pillanatnak élni. :)
2014. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj oda, mit eszel. Sok "étel" van, aminek az emésztése mérgezi a szervezetedet, s ez a méreg melankolikussá, morózussá, rosszkedvűvé tesz. Menj sokat a szabadba, legyél minél többet a napon. A szobai félhomály melatonintermelésre serkenti a tobozmirigyedet, ami szintén a rosszkedv, sőt a depi előszobája. Sportolj, mozogj sokat. Súlyzózz. A túlerőltetés boldogsághormonnal jutalmazza a testedet, kellemesen fáradt, de lényegesen vidámabb leszel. Igyál eleget. A dehidratáltság levertséget okoz. És sorolhatnám napestig, amiket az emberiség mára elfelejtett.
2014. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!