Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok meddig birja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok meddig birja ki egy pasi hogy ne csalja meg a párját aki még csak a párjával szexelt? Attol félek idővel megcsal mert kiváncsi lesz másal milyen.

Figyelt kérdés
A pasimnak en voltam az első akivel elvesztete a szűzeséget. En nem tudtam hogy ő még szűz. Mivel kérdeztem és azt mondta hogy nem az. De késobb ràjöttem hisz nekem ő volt a 4.pasi kivel lefeküdtem. En 17.voltam ő.19. Késobb komoly kapcsi lett és megkérte a kezem én igent mondtam most együt lakunk de zavar hogy milyen lehet neki hogy nem lehet màsal félek hogy bànya hogy nem volt ideje màsal is szexeljen. Mit tegyek?
2017. febr. 12. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha rendesen kicsavarod a pasit akkor nem fog máshoz menni!
2017. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mit kellene tenned ? Semmit tetszel neki és szeret nem fogja más pina érdekelni. Egyszerűen nem éri meg oylenkor a kalandra sem és lehet hogy őt nem is izgatja h nem járt végig tucat lányt.
2017. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves #1 köszi a vàlaszt. Hàt azon vagyok de félek idővel mégis kivàncsi lesz hogy milyen lehet màssal.. Vagy ez baromsàg?? Léci ne nézétek a helytelen iràsom :D
2017. febr. 12. 16:16
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Lehet igazad van.. Köszi a vàlaszt.. :)
2017. febr. 12. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Egy kapcsolat alappillére, a bizalom. Ha ez már most sincs meg, ez egy halott dolog.
2017. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves #5 én teljes mértékben megbizom a pàromba csak felmerült bennem hogy talàn ő hogy érezhet vagy mit gondolhat arrol.. Persze mondja hogy őt nem zavarja a dolog.. De talàn pàr év múlva vàltozhat.. Nem?
2017. febr. 12. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne izgulj! Ne adj isten, mégis előfordul, az sem a világ, majd akkor találsz jobbat. De ilyentől ne félj, nem ad rá okot.
2017. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én 25 éve bírom, és nincs még különösebb kísértésem... mondjuk a feleségem nagyon jó nő...
2017. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves #8 de ő volt az első és az egyetlen nő akivel lefeküdtél?
2017. febr. 13. 18:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyi, 2 féle pali van. Van aki megdugna mindenkit (az sem, ha nő :) ) és van, akiben ez nincsen meg. Ezek a férfiak ugyan arra vágynak, mint a normális csajok. Ennyi
2017. febr. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!