Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha a pasi szex után visszaveszi a pizsamáját?

Figyelt kérdés

Már az is lehangolt, hogy abban kezdte. Nem valami beindító látvány egy nagyapám féle csíkos pizsama, különösen, ha nincs is hideg. Aztán meg szerinte úgy is össze lehet bújni.

Szerintetek is mindegy, hogy pizsiben vagy anélkül bújunk össze szex után?


2016. szept. 27. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Még a zoknit sem bírom, nem még a pizsamát....
2016. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tök mind egy hogy miben van a párod.. Ha jó volt a szex akkor miért aggonizálsz..?
2016. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Számomra igénytelenség. Teljesen elmenne tőle a kedvem. Egyébként most, hogy hideg van este, ha mást nem, legalább egy hősugárzót indítsatok be.


22/L

2016. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 icu75 ***** válasza:
50%
Az igazat megvallva,lelombozó lehet,bár én még csak kórházban láttam pizsamás férfit,pedig már 40elmúltam! Természetesen a férfi legyen meztelen,lássam a testét és szeretkezés közben az izmai játékát a bőre alatt,simogathassam,csókolhassam,ahol csak megkívánom,és persze a végén úgy ahogy vagyunk bújjunk még össze!
2016. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Minden rendben van az önértékelésével? Nem lehet, hogy nincs kibékülve a testével és inkább "takarja" magát a pizsamával?

Pizsama nélkül sokkal jobb az összebújás, egyetértek veled :)

2016. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavarna,bár lenne párom ,akivel szexelhetnék és utána összebújhatnánk. Kit érdékel mi lenne otthon rajta!!
2016. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem zavarna.

Egyébként ez csak szerintem cuki? :D

2016. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Nézőpont kérdése!

1.) elfogadom a párom a különcségeivel együtt!

2.) nem tudni van - e oka...

3.) meztelen valóban jobb ! de van hogy én is magamra kapok valamit, vagy hajnalban felöltözöm bugyi - toppva.

Vannak olyan emberek, akik szex után fürdés - fogmosás újra - ágynemű csere stb.. Ehhez képest egy pizsi semmi.. :D

2016. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
kizökkent szerencsétlen a komfortzónájából. Rajtam az anyai terror óta nem volt pizsama
2016. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 8 éves lehettem mikor utoljára volt rajtam pizsi. Ettől függetlenül engem nem érdekel fordított esetben hogy mi lenne a csajon. Szerintem annyira hülyeség ezen agonizálni te választottad párodnak akkor tisztába vagy a lökött dolgaival is nem?
2016. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!