Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elijesztem ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elijesztem ezzel?

Figyelt kérdés
Egy férfival laza kapcsolatban vagyunk, kedveljük egymást, viszont komolyabb egyikünk részéről sem menne (még). Én elég odaadó és romantikus vagyok szex közben, imádok törődni és odafigyelni a partneremre, ez megy komolyabb érzelem nélkül is. Viszont attól félek, hogy azt gondolja, szerelembe estem. Nekem ez a kapcsolat tökéletes, hisz erre vágyom, remek vele a szex egyszerűen. Attól félek, hogy nem hiszi el, hogy nem érzek semmit iránta. Tehát a kérdésem az a férfiakhoz, hogy szexkapcsolatban mennyire zavar, ha a lány láthatólag oda van értetek illetve a testetekért, már-már valóban, mintha szerelemmel lenne veletek? Hisz pont erről szól elvileg, hogy ne legyenek érzelmek. 28 éves egyébként, én 22.
2017. febr. 13. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
ismerős az a fogalom hogy kommunikáció? tudod mit jelent az amikor két ember beszélget, megbeszél dolgokat? Ha nem, olvass utánna és javaslom, gyakorold az aktuális partnereddel.
2017. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, de amekkora manipulátorok a nők, el tudom képzelni, hogy nem tud hinni teljes mértékben nekem, hisz nem olyan régi ismeretség a miénk. Ezért kérdezem a többi férfit. Köszönöm a válaszod, nem volt hasznos. :)
2017. febr. 13. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért baj ha az he mégis vannak érzelmek?

Miért ne alakulhatna át komoly kapcsolattá?

Sok komoly kapcsolatban élő összetenné a két kezét, ha nagyon jó lenne köztük a szex.

2017. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki helyesen le tudja írni az ijeszt szót!

Szerintem nem ijesztő, inkább csak szokatlan, de a legjobb, ha megbeszélitek. Részemről, ha a csajjal megbeszéljük, nem lenne akadály az ilyesmi.

2017. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy ő is így érzi lehet hogy csak mint szenvedély fogja fel!

De ha megbeszéltétek a dolgot akkor hondolom ő is tartja hozzá magát!

Szerencsés pasi amúgy!

2017. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdés, ugyanis az én (tehát valaki más) érzelemvilágom a kérdésre adott válasza akár semennyire sem egyezhet meg az "egy férfi"-ével.


Ha történetesen nincs jobb dolgom (más társasága), mint élvezni a kötetlen társaságod, akkor különösebben nem érdekel, hogy nem szerelem okán kapom, amit kapok tőled.

Féltékeny, egoista jellemmel esetleg bántana, hogy nem a személyes vonzerőmnek köszönhető a kényeztetés, hanem szabad, önálló döntésedből fakad, és így nincs az irányításom, manipulációm hatalma alatt.

Magányos, nőt, társat, stb. nemigen látó emberként, ha az "ölembe pottyantál", esetleg ez nagyon zavarna, mert le szeretnélek láncolni, állandósítva az idilli állapotomat, de az ilyen ember nem (sem) fog elijedni, maximum tapadni.


"Elijedés" max akkor lesz, ha időközben úgy dönt nagy céltudatossággal, hogy megállapodna, és erre keres alkalmas partnert, és a figyelmét, érzelmeit, stb. 100%-osan a céljának, és jövendőbelijének szenteli. Nem reális, legfeljebb amolyan vallásos neveltetésű jógyerekeknél üt be ilyesmi.

2017. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!