Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban élő lányok:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok: számotokra van értelme a kapcsolatnak heti 1 szex esetén?

Figyelt kérdés
Milyen okból csinálnátok ilyen ritkán, ha időtök viszont lenne? Ha ennyi alkalommal szexeltek, akkor van értelme annak a kapcsolatnak?
2017. febr. 13. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván vannak helyzetek (stressz, munka, fáradtság, betegség egyéb), amikor heti egy szex van, érthető.


De!


Ha ez folyamatosan így lenne, nekem nagyon kevés lenne. Párkapcsolatban kívánom a párom, vágyom a közelségére érintésére, hogy kényeztethessük egymást.


Nekem őszintén megmondva, kevés lenne.


28N

2017. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
"Van értelme?" Te csak azért vagy a pároddal, hogy szexxeljetek? Megértem, hogy fontos része egy kapcsolatnak, nade ettől függ, hogy velemaradsz-e? xD
2017. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem eléggé groteszk, hogy fiatalon sóvárogni kell a szexért, miközben párkapcsolatban élek.
2017. febr. 13. 17:24
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
#2: Jó szex nélkül nincs jó párkapcsolat. Azaz nem, hogy fontos része, de nem is működik anélkül. Nem a szexért vagyunk párkapcsolatban, de anélkül viszont nem lehetünk.
2017. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A párkapcsolat nekem nem csak a szexről szól, hanem még millió más dologról. Én heti többször szexelnék legszívesebben, de ha a páromnak elég lenne egy, akkor elfogadnám. Nem olyan vészes az a heti egy, ha az minőségi. Imádom a barátomat, ilyen pitiáner ok miatt soha nem hagynám el.
2017. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pitiáner a szex? Ha megcsal az is legyen pitiáner. :) Hiszen csak szex.
2017. febr. 13. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem a szex pitiáner, hanem az, hogy emiatt rögtön dobnád a kukába a kapcsolatodat.
2017. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#5,#7


De hatalmas álszentek vagytok! LOL

2017. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
1 éve ez a helyzet, nem rögtön...
2017. febr. 13. 21:01
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Hát akkor minek teszel fel kérdést? Ha a normális válaszolók már nem tetszenek...

Akkor szakits vele, edd meg, és keress egy ribizlit, akivel minden nap szexelhetsz.

Sajnálom a párodat...

2017. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!