Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van értelme úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme úgy egy kapcsolatnak, hogy a pasim szex közben másra gondol?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy színésznőre, aznap az utcán látott szexi nőkre vagy szexi kolléganőre. Akkor jó a szex vele, elég izgató, amikor ő közben más nőkről fantáziál.

2016. jan. 30. 09:02
 1/10 anonim válasza:
elég beteg
2016. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Aki szex közben gondolkodik az nincs ott agyilag. Ha nincs ott agyilag, a teste sincs ott. Ha nincs ott a teste akkor miért szexelsz vele ? :)
2016. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez természetes.
2016. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy talált egy módszert, amivel fent tudja tartani az erekcióját miközben veled van.
2016. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azért elgondolkoznék a lehetséges okokon. És próbálnék tenni ellene.
2016. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért veled van,ha közben másokról fantáziálgat?Magyarul gondolatban megcsal.És ki tudja,mikor megy át tettekbe...biztos dobnám az ilyet,menjen azokhoz a nőcikhez,akikről fantáziálgat,te meg keress olyat,aki szex közben is rád figyel és téged kíván :)
2016. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a pasi te vagy? Vagy a pasid elmondta neked,hogy szex közben másokról fantáziál? Mit mondjak elég gáz.
2016. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy gáz! Nem tudnék olyan pasival szexelni aki tudom hogy k5zben másra gondol, másról fantáziál.

Nem tudom most hogy te a pasi vagy,vagy a csaj, de ha a pasi akkor keress olyan csajt akire vágysz és ne hozd ilyen helyzetbe a baratnőd inkább hagyd el.

Ha a csaj vagy, akkor legyen már egy kis méltóságod és hagyd ott mert szerintem elég megalázó ezek szerint nem vagy neki elég jó, elég izgató...stb akkor minek vagytok együtt?!!

2016. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak arra kell neked, hogy valaki dugjon téged akkor semmi gond.
2016. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj, hogy nem kapsz magadtól választ erre....

Ha másokra fantáziál, és nem veled törődik az intim pillanatokban, akkor miért vagy vele? Nem te okozol neki vizuálisan izgató hatást, hanem egy másik nő! Szerinted...?

2016. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!