Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok az ánusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ánusz kényeztetéséről?

Figyelt kérdés
Úgy látom manapság egyre népszerűbb ez a téma,az anális szex,az ánusz nyalogatása/ujjazása fiúknak és lányoknak egyaránt.Nekem vegyes érzéseim vannak a témával kapcsolatban.Kisebb koromban mindig a fenekemre csaptak,ha "rossz" voltam,és emiatt van egy kis lelki sérülésem.Ingerült leszek,ha valaki oda nyúl,megsértik a becsületemet,olyan érzés,mintha kihasználtak volna.Ezen kívül azt sem tudom figyelmen kívül hagyni,hogy azon a lyukon keresztül űrítűnk,amit ezért elég visszataszító nyalni,ujjazni,meg egyáltalán hozzáérni is.Számomra nem tűnik higénikusnak.Aztán rengeteg olyan esetről hallottam,hogy felsérült szex közben,és maradandó problémái lettek az illetőknek.A higéniához (vagy inkább annak hiányához)visszatérve,fertőzéseket is nagyon könnyen el lehet kapni.Valamint már csak azért is gusztustalan,mert fekáliás lehet a pénisz a behatolást követően.Fájdalmas is.Szóval ha ennyi hátulütője van,miért szeretik mégis annyira az emberek?

2017. febr. 13. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem manapság népszerű :-P Csak manapság nagyobb az információ áramlás és könnyebben "tudomást lehet szerezni" róla :-P

Egyébként egyszerű: tele van idegvégződésekkel és érzékeny, azért jólesik az izgatása ... mármint annak aki nincs tele lelki frusztrációkkal vele kapcsolatban.

Ha a megfelelő szabályok szerint csinálják nincs sem károsodás, sem fertőzés belőle (nekem még nem volt, úgy kb. másfél évtized alatt, amióta rendszeresen gyakorlom oda-vissza alapon :-P )

2017. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Daidalosz ***** válasza:
A parom imadja ha oral kozben ott is csikizem. Nem ujjazom csak cirogatom.
2017. febr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Számomra az ánusz nyalogatása a hab a tortán.Akár én teszem,akár nekem teszik...
2017. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

én szeretem adni és kapni is.


"azon a lyukon keresztül űrítűnk,..." ki kell törölni,és meg is lehet mosni kivűl belül.


" fekáliás lehet a pénisz a behatolást követően" gumi, illetve amit fent írtam.


".Fájdalmas" már akinek.de ha normálisan csinálják és nem csak nyomja neki mint süket a csengőt akkor nem fog fájni.

2017. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Lehet így is nézni a dolgokat egyrészt és más szemszögből is !

Én tipikusan szeretem kényeztetni a partneremet sajna ez csak a volt barátnőmnél volt igaz! De ha olyan nőm lenne aki szintén szereti negadnám neki ezt a fajta élvezetet is !

2017. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajátomat szeretem kényeztetni
2017. febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
néha amikor kinyalom bnőmet a popsiját is nyalogatom :D nem rossz de nem mindig van hozzá kedvem, és kizárólag úgy ha előtte elment fürödni :D bnőm imádja viszont az anált nem, nem élvezi :D
2017. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!