Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik nektek tetszene ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek tetszene ha egy kicsit visszahúzódóbb lány ismerősötök azt mondaná hogy le akar veletek feküdni? 18l

Figyelt kérdés
Ezellett szép csinos és okos csak nem mer nyitni senki felé ilyen téren
2017. febr. 15. 22:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
#10: Majd várd ki, amíg reggel felébrednek! Ilyenkorra anyuci már ágyba dugta őket ;-) Majd lesz ez még 30 is ;-)
2017. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
11. Ha most én is privátot írnék neki, engem is ágyba dugna anyuci? Erősen kétlem, mert 30 feletti vagyok. De nem írok privátot, mert nincs ötletem, amivel külön segíteni tudnék. De volt már, hogy írtam hasonló kérdésnél.
2017. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolná, akkor tetszene.
2017. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

#12:

Ez egy anonim oldal, ahol bárki feltehet a problémájával kapcsolatban kérdést. Úgy gondolom, hogy ha a kérdező nem ír rá egy válaszolóra privátban (mert folytatná a válasz alapján), akkor baszott nagy bunkóság ráírni bárkire is ismeretlenül: főleg egy harmincas felnőtt férfinek, egy problémával küzdő 18 éves, szinte kamasz lányra. Szóval téged nem anyuci dugna ágyba, hanem egy tuskó paraszt lennél, ha ráírnál :-P

2017. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Deflohelp ***** válasza:
89%
Tetszene, mert a hiúságomat legyezgetné, de megbeszélném vele, hogy ez az ötlete miért volna meggondolatlanság.
2017. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
67%
Úgy megdugnám, hogy nem állna lábra 2 hétig.
2017. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tetszene.

De a lényeg az okos jelzőn van. Ha tényleg az, akkor nem csak szexet akarnék tőle... :)

2017. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene. Lehet hogy nem csak egy alkalomra szólna, hanem esetleg komoly kapcsolat is kialakulhatna.
2017. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Én speciel oda vagyok a kicsit visszahúzódó lányokért, és szerintem minden férfinek tetszene akinek bejönnek az ilyen lányok :) Főleg ha mellette szép aranyos lányról van szó, aki még persze okos is !


Nyiti nehéz de akkor a pasinak kell azt meg már a jelekből észre vehetné vagy ha így megkérdezed tőle akkor egyértelmű!


Ha legközelebb írsz ki valamit, akkor figyelj hogy hogy írod ki mert sok itt a kanos srác aki privátba fog írni :D

2017. febr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha komolyan gondolná, persze.
2017. febr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!