Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ennek köze ahhoz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek köze ahhoz, hogy szeretem, ha megaláznak szex közben?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem életem első pasijával, csak 12-13 éves voltam, ő néhány évvel idősebb. Rettenetesen szerelmes voltam belé, lábremegés, pillangók stb. Azonban ő sokszor erőltette a dolgokat, próbált mindenre rábeszélni, néha megszorított stb, a szüzességemet is ő vette el, mai eszemmel azt mondanám, hogy néha erőszakoskodott velem. Én persze megtettem neki szinte bármit mert szerelmes voltam és sztem ezekhez a dolgokhoz még nagyon fiatal. Sok mindenre nem emlékszem, de arra igen, hogy amikor először hozzám ért alul, akkor aludni sem tudtam, annyira felzaklatott.


Ez közrejátszhatott abban, hogy szeretem, ha megaláznak, vagy ez ettől függetlenül alakult ki? Egyébként teljesen normális és szerető gyerekkorom, családi életem volt/van.


21L



2017. febr. 17. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ez valószínűleg már akkor is meg volt inkább szülök tájékán keresd az okát
2017. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kategóriát elnézted
2017. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!