Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak rajtam kívül még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak rajtam kívül még melegek, akik megvannak párkapcsolat és szex nélkül?

Figyelt kérdés
Barátkozni hogy szoktatok,hogy ebből ne legyen félreértés?
2017. febr. 16. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elvagyok nélküle. De így barátkozni sem igazán lehet, mert szexelni akarnak mindenképpen.
2017. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,nekem is ez a benyomásom,hogy mindenki "barátkozni" akar,aztán a végén csak a szex kerül elő...
2017. febr. 16. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
En kapcsolatot kapcsolatra halmoztam es rajottem h semmi ertelme ennek igy.. Uh most leallta a fiuzassal, inkabb a tanulasra es onmagam fejlesztesere fogok idot forditani es nem keresek se pasit se alkalmi partnert se semmit:D habar mindig azt ereztem jonak h kapcsolatot keresek azok megse voltak olyanok amilyet szerettem volna.. Egy jo ideig, talan 1evig biztos nemszeretnek fiuugyeket magamnak, kekk legalabb ennyi egyedullet h mas fontos dolgokra is jusson eleg ido^^
2017. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem 5 éves párkapcsolatom van, de jelenleg nincs helyünk, így nincs lehetőségünk szexelni már jó ideje. Nem mondom hogy nem hiányzik a szex (főleg így, hogy még Van is kivel), de összességében semmilyen hátrányt nem szenvedek emiatt, meg lehet anélkül is lenni.
2017. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Lehet sokkal könnyebb lenne az életem ha én is így tudnék érezni.
2017. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!