Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Megelégednétek ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megelégednétek ezzel egy időre?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy a barátnőtök szűz,és csak simogathatjátok/csapkodhatjátok a farkatokkal a punciját,de nem tehetitek be neki. Megelégednétek ezzel,vagy szex is kell? Persze ez nem egy örökös állapot,csak amég a lány szűz kíván maradni.Az orál megengedett,de ujjazni sem lehet.

2017. febr. 17. 19:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Háát... eléggé félhetsz a szextől... nem kell.

Elmesélem neked a sztorim. Amikor megismertem a srácot sose hittem ő lesz aki először beteszi nekem. Még aznap se gondoltam, amikor megtörtént, de amikor belenyúl a gatyádba csak azzal a szándékkal, hogy kézzel illetve majd szájjal kielégitsen... de közben látod a meredező f.arkát akkor már másképp gondoltam :P és ke.féltünk.egy jót;)

Szóval kb lehetetlen lesz neked ezt kibirni (hacsak nem egy prűd pics&a vagy, de akkor ezt se engednéd...)

2017. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kell a szex is. :)
2017. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

:) Erről ez jutott eszembe: 3:46-tól :):):)


https://www.youtube.com/watch?v=2mzGl0I5NwQ


"A burgonyát meg tartsd meg" :):):)


Egyébként én csapkodnám szívesen, ha látnám, hogy időre van szüksége, és aztán úgyis együtt leszünk.

2017. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
0%
Mi 2 évig jártunk de nem volt szex csak lagzi után + szűz voltam ;) de nem bántam meg, és a párom sem erősödött soha, annál jobban szeret a mai napig
2017. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy az orál megengedett? Te is csinálod, vagy csak ő neked?

Egyébként ha a szádat használnád, akkor igen, egy időre megfelelne. :)

2017. febr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy kis ideig még bírnám de utána kell a szex !
2017. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ott a popsi sex nagyon jó alternatíva,es szűz maradsz;)
2017. febr. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!