Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes így elveszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így elveszíteni a szüzességem, vagy várjak tovább? 22N

Figyelt kérdés

Elég későn érő típus vagyok, a többiekhez képest később jött az első szerelem is, ami sajnos nem úgy alakult ahogy szerettem volna így nem feküdtünk le.

Most teljesen jól érzem magam, megismertem egy fiút. Tudom róla hogy nem szeretne kapcsolatot, én sem érzek iránta semmit viszont a szex terén nagyon vonz. Szívesen lefeküdnék vele. Beszéltük hogy lehetne barátság extrákkal dolog.

Szerintetek érdemes így elveszíteni a szüzességem, vagy várjak az újabb szerelemre?


(Privikre nem válaszolok! Nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést!)



2017. febr. 18. 22:58
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
90%
Inkább várj. Tudom lepontoz a többi, de inkább várj.
2017. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább azt javaslom,hogy várd ki a szerelme :) sokkal emlékezetesebb lesz úgy és nem fogod megbánni,mint hogy most oda add magad egy "idegennek" :)

20/l

2017. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Én a normális válaszokra zöldet adok! Kérem senki ne pontozgassa le a másikat!
2017. febr. 18. 23:02
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyira vágysz rá, szerintem nyugodtan belemehetsz! De ennek a Te döntésednek kell lennie!
2017. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 RRR ***** válasza:
91%

Elsőre ne így tedd!

f

2017. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Hát épp ezaz hogy már nem tudom mi legyen. Nem szégyellem hogy szűz vagyok, nem túl akarok esni rajta. Én elsőre nagyon szerelmes voltam, sajnálom hogy vele nem jött össze. Nem tudom hogy leszek-e még annyira szerelmes. A szexre viszont vágynék ezzel a fiúval, csak igen, nem tudom utána nem bánnám-e meg.

Köszönöm a válaszokat! Nagyon rendesek vagytok!:)

2017. febr. 18. 23:09
 7/30 anonim ***** válasza:
76%

Menj bele de csak egy alkalomra

23/F

2017. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%

Én egy kanos srác vagyok,de én is azt mondom hogy ne tedd!


Figyelj nektek nőknek biztos fontosabb az első alkalom ,legalábbis nekem nem volt olyan huhuhu, inkább paráztam hogy meddig tart,jó lesz a méret stb így nem is maradt jó emlék.


Egy szó,mint száz: várj,én értékelném ha a barátnőm ha idősebb korában veszíti el ,mint az átlag,az nagyon imponál :)


0/F

2017. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hopsz 20/F :D
2017. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%

Várj még ezzel!Azzal szexelj először,akibe szerelmes is vagy.

Lány vagyok amúgy,Kb korodbeli.

2017. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!