Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes így elveszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így elveszíteni a szüzességem, vagy várjak tovább? 22N

Figyelt kérdés

Elég későn érő típus vagyok, a többiekhez képest később jött az első szerelem is, ami sajnos nem úgy alakult ahogy szerettem volna így nem feküdtünk le.

Most teljesen jól érzem magam, megismertem egy fiút. Tudom róla hogy nem szeretne kapcsolatot, én sem érzek iránta semmit viszont a szex terén nagyon vonz. Szívesen lefeküdnék vele. Beszéltük hogy lehetne barátság extrákkal dolog.

Szerintetek érdemes így elveszíteni a szüzességem, vagy várjak az újabb szerelemre?


(Privikre nem válaszolok! Nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést!)



2017. febr. 18. 22:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugy gondolom az első legyen olyan valakivel az ember akiért érez is valamit (nem feltétlenül szerelmet), nem csak szexuális vonzalmat. De mindenképp olyat keress aki megérdemli, figyelmes, odafigyel arra hogy neked is klassz élmény legyen az első, de az sem baj, hogy az első éles bevetés előtt felfedezitek egymást néhány petting erejéig. Így még frankobb és élvezetesebb lehet a szűzesség elvesztése.

A másik hogy egy barátság extrákkal egy nagyon veszélyes dolog, jól rácsesztem erre pár hónapja. A lényeg megismertem egy csajszit akivel hamar közös nevezőre jutottunk megbeszéltük, hogy ez csak barátság, de sajnos az első találkozásunkkor ez egy kicsit több lett és extrák is lettek. Ezzel eddig nem is volt probléma élveztük, de én beleszerettem amit nem kellett volna. A csajszi nem érzett irántam többet mint szexkapcsolatot. Még most is nehéz, de akkor majd belehülyültem. 25/F

2017. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
23%

Szégyelled magad mert szűz vagy, de pusztán a szexért szétraknád a lábad egy srácnak.... Hooooogy van ez??? Milyen későn érés? Milyen önérzetesség?

Nem drágám, de csak egyszerűen már érezni akarod a f@.szt mindenedben. Mit gondolkozol tehát?

2017. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#13: Leírtam hogy nem szégyellem hogy szűz vagyok. Mit kéne ezen szégyellni? Elolvashatnád amit írok. Illetve igen későn érő vagyok, de látom te jobban tudod az életem mint én. Köszönöm a bölcs hozzászólásod!
2017. febr. 18. 23:23
 14/30 anonim ***** válasza:
35%
A pasi vonz szexuàlisan,ő is akarja,nem is értem min gondolkodsz,ennyi idősen màr rég szexelned kéne.
2017. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%

Nem érdemes. Beleszerethetsz abba a fiúba, akivel nem akarsz kapcsoaltot és csak rosszabb lesz. Merthogy ő ugye nem akar kapcsolatot.


Az fura, hogy privikre nem válaszolsz, mert azt hiszed, mindenki csak ismerkedés miatt beszélgetne veled. Én nem. Nekem jobb ötletem lenne. :D

2017. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezned. Abba gondolj bele, hogy majd évek múltán is vajon azt fogod-e érezni, h jó volt, h ő volt az első?
2017. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Elgondolkodtatóak a válaszok. Tudom hogy ezt nekem kell eldönteni csak kíváncsi voltam kinek mi a véleménye, esetleg saját tapasztalata.

2017. febr. 18. 23:42
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

Én szerintem várj vele. Alapból azt mondanám vágj bele, ha tényleg vonzódsz hozzá, de szerintem az első alkalmad ne ez legyen.

Én is így kezdtem bár nem tudtuk, hogy mi lesz belőle, de a lány (nő), végül nem akart többet.. érzések voltak, aztán vége lett az egésznek.

2017. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
76%

Az első szexuális együtt lét olyan hormonokat termel, amelytől beleszeretsz az adott illetőbe. Tehát szexuális téren perdöntő lesz az életedben és ragaszkodni fogsz hozzá. Bele fogsz szeretni.

Szóval neked megérné az, hogy egy hülye barátság extrákkal kapcsolatba oda dobd az értéked valakinek? Csak mert vonzódsz hozzá szexuálisan?

Tedd meg, de aztán ne legyen a százmilliomodik lány, aki idejön panaszkodni, hogy elbasztam az életem, mert olyannak adtam a szüzességem, akinek nem kellett volna.

2017. febr. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Igazatok van.. Hagyom inkább. Lehet nem ér meg annyit hogy szenvedjek utána.

Nem csak egy alkalomról lett volna szó egyébként.

Ma beszélek vele.

Mindenkinek minden jót!

2017. febr. 19. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!