Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha meglátnátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha meglátnátok, hogy egy srác magához nyúl buszon, az autójában, megnéznézek, tetszene-e?

Figyelt kérdés
Konkrétan érdekelne-e? Úgz tennél-e mintha nem is látnád, vagy akár nyiltan vállalnád hogy végignézed, esetleg szóba is elegyednél a sráccal?

2017. febr. 18. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért vagy ilyen retardált?
2017. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem, fúj undorító vagy. Az egész napomat tönkre tennéd. Csak arra tudnék gondolni, hogy milyen visszataszító az emberiség.
2017. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Úgy tennék mintha nem látnám nem igazán érdekel nem is beszélve arról hogy ezt még sokan másokat is láthatják esetleg gyerekek stb... Szóval nem ha ki akarod verni ott a szobád vagy a fürdőkád ez nem normális...

Nem hiszem hogy tennék feljelentést de sokan mások igen

2017. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tennék, mintha nem vettem volna észre.
2017. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De azért tennél úgy csak, hogy elkerüld a 'lebukást', és valójában érdekelne, vagy valójában nem lennél rá kiváncsi?
2017. febr. 19. 00:04
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
haver, olyan szinten égne mindenkinek a pofája helyetted is, hogy inkább elfordulnának és próbálnának arra koncentrálni, hogy ez meg se történik
2017. febr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Nevetnék miután le száltam a buszról. De amúgy undorodva fordulnék el.. Hogy ez egy nem normális beteg állat. 23 L
2017. febr. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

[link]

Próbáld ki , megtudod hogy örülnek.

2017. febr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem konkretan volt egy ilyen esetem. Az pasi picit hatrebb ult a buszon elovette a szerszamat es elkezdte verni mikozben mereven engem nezett.

En halalra remultem es inkabb prpbaltam ugy tenno mint ha nem latnam. Ez rohadt beteg.

2017. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Égett a pofàmról a bőr, mikor ilyet megláttam.

Bevásárlóközpontba mentem a két lányommal, mikor meg kijöttünk és beültettem őket a kocsiba akkor veszem észre hogy a mellettünk levő autóban egy pasi veri magának.

Most őszintén mit gondol az ilyen? Hogy lehet valaki ennyire nem normális? Basszus még az a jó, a gyerekek nem látták meg.

Idióta az ilyen.

2017. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!