Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ízesített óvszerrel bevállalná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ízesített óvszerrel bevállalnád az orált a végig?

Figyelt kérdés
Ha nincs ellenedre az orális szex, de azt már nem szeretnéd, hogy a párod a szádba spricceljen, óvszerrel azért bevállalnál egy orált a végéig ?
2017. febr. 20. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Én lenyelem ha tiszta a partner, olyannal akit nem ismerek csak gumiban, de akkor ízesítetten gumival is mehet. Nekem mindegy.
2017. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Nekem eddig egy barátom volt, a mostani párom. Nagyon szeretem orálisan kényeztetni, a végén le is nyelem az első alkalomtól kezdve. Nem tudnám elképzelni hogy az óvszert szopjam, akkor sem ha ízesített.

N

2017. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy és kizárólag akit szeretek!
2017. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
én a sima óvszerrel is van hogy orgazmusig szopok. nyilván nem ugyanaz az érzés (nekem se) mint természetesen de amúgy együtt lehet élni vele
2017. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Így igen. De péniszt szopni csak csupaszon jó nem zokniba.. De max ki köpöm. Mert ha le nyelem rögtön sugárba hányom ki.. Nem bírja a gyomrom a spermát 23 L
2017. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Én másik oldalról jövök ,mert férfi vagyok.


Alkalmi partnerrel én is gumiban oráloztatok,hiszen ha könnyen felszedtem akkor nem én vagyok az első kalandja...


A helyzet az hogy én sosem veszek ízesített gumit,de a lányoknál szokott lenni,egyszer az egyik lánynál volt gumi (nem ízesített) de olyan vékony volt hogy többször azt hittem,hogy elszakadt,mert mindent érzetem,én hülye meg nem kérdeztem meg a márkáját.


Egy másik csaj viszont ízesített gumit húzott rám,semmit nem éreztem,és szex közben is azért tudtam elmenni mert ő élvezte és azok a hangok segítettek nekem.


De sok lány nem szereti a gumi ízét ,viszont én kötöm magam ahhoz hogy alkalmival csak gumiban,egyszer a lány azt mondta hogy a szex fáj neki gumival így vegyem le...hát hamar vége volt az estének :)

20/F


Srácok a védekezés fontos,különben egy életre megbánhatod ,hogy abban a fél órában nem védekeztél!

2017. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem szeretem a gumi ízét (akkor sem ha ízesített), de mivel CSAK párkapcsolatban szopok (és szexelek), így van hogy végig csinálom, bár az én gyomrom sem bírja a spermát... De jobb szeretem ha ez csak előjáték 😊
2017. febr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mostani barátnőmmel pont kipróbáltuk... volna. Sajnos ő nem igazán szeretné végigcsinálni (nem kértem, de lehet érezni, mit vállal be a partner és mit nem). Így aztán kipróbáltuk az ízesített óvszert, de elmondása szerint elég rövid időn belül elment az íze, utána meg már nem jó. Úgyhogy annyiban is hagytuk ezt.
2017. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hat engem tuti meghanytatna a gumi
2017. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Óvszerrel? Mivan?!

A páromat sem óvszerben orálozom, hanem anélkül. Egyszer ment el a számba, de kiköptem zsepibe - édes ízű, de tuti kijött volna a vacsimmal együtt.

2017. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!