Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan 40 körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 40 körüli férfi, aki el tudna képzelni komoly kapcsolatot is egy 22 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is a nálam legalább 15-20 évvel idősebb pasik tetszettek, de ezzel csak az a gond, hogy a legtöbbjük csak szexet akar, komolyabb kapcsolatot nem, viszont én már azt szeretnék.

Ezért érdekelne, hogy van e egyáltalán ilyen idősebb férfi, aki komolyan tudna venni egy 22 éves lányt.



2017. febr. 20. 08:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
17%

én 40 évesen nem akarnék komoly kapcsolatot egy tinédzserrel.

40 évesen vagy fix család kell, de ahhoz már legyen egy strukturált felnőtt (vagyis minimum 25-30 éves) VAGY laza kapcsolat.

2017. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én szerintem tényleg érettebb, komolyabb gondolkodású vagyok, mint a korombeli lányok, és mások is ezt gondolják rólam.
2017. febr. 20. 11:06
 13/28 anonim ***** válasza:
25%
hát szerintem én pl 30 évesen normálisabb vagyok a legtöbb 40 évesnél ráadásul fiatalalos meg kb a magyar átlag háromszorosát keresem, keress inkább egy ilyen férfit :D
2017. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy minden lány érettebbnek gondolja magát a társainál, de ez az első konfliktusnál kijön, hogy nagyrészt nem igaz.
2017. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%

Én el tudnék képzelni egy komoly kapcsolatot (pláne hogy én magam is komolytalan -- na jó: fiatalos vagyok, szeretek viccelődni, jókat nevetni, társasjátékokat játszani, meg egyébként is jól elbeszélgetek a fiatalokkal); de őszintén, a saját lányaimnak nem szánnék ilyen sorsot.


Persze kényelmes beülni a Volvóba, vásárolgatni a 1,5 milliós fizetésemből, repülgetni (többet vagyok külföldön mint otthon), éttermeket végigkóstolni, szállodákat végigszeretkezni...


... de nem tudom nekem hiányozna a fiatalság öröme, végiggürcölt évek, albérlet, olcsó bútorokra spórolás, a világ felfedezése egy másik emberrel, és: végigélni ahogyan együtt fejlődünk, épülünk, változunk...


Persze egy 40 éves ember is változik, nincs "kész", de azért az egyenlőtlen, hogy a csaj még negyedéves az egyetemen, a pasi meg már komoly egzisztenciát futott be... hát nem szebb ezt együtt?

2017. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A szex az alap kerdes akkor is. A kapcsolat a kovetkezo. En 40 vagyok s kb. 6 eve volt egy 23 eves lany az eletemben. En gondoltam volna komolyan de nem birta a tempot. Se a szexet, se az elet egysleb teruleteit. Haztartas, munka, szorakozas, gondok, oromok. Kisse belattam hogy bizony eletkori sajatossag hogy mashol vannak a hangsulyok. Mivel amit nyujtottam jo volt (lakas kocsi, joves-menes) de a tobbihez nem volt kedve. Pedig volt allasa, mindene de ennyi. Felre nem dugtunk mert nem volt ilyen, de kihult a dolog es elkuldtem.
2017. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
29%
Az a baj, hogy egy negyvenes férfi és egy 22 éves lány közös vektora 100- ból 90 esetben csak a szex...mert egyebekben nem illenek egymáshoz, ritka kivételtől eltekintve...tapasztalatból mondom...
2017. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudnék képzelni miért is ne, viszont valóban főleg az elején sok türelemre lenne szükség mindkét fél részéről. Nyilván nem általánosítok de volt néhányszor hogy a párom fiatalabb volt akár 10 15 évvel is nálam de gyakran előfordult hogy egyik napról a másikra azt éreztette velem hogy meggondolta magát aztán mikor arra került volna a sor hogy akkor lépni kell cuccok elvitele akkor viszakozott. Ha működik a kapcsolat ilyen korkülönbség esetén nálam az az egyik feltétel hogy nyilván megértem az életkorából kifolyólag adódó sajátosságokat viszont akkor neki is ugyan úgy hozzá kell járulni a mindennapokhoz nem feltétlenül anyagilag de szervezésben és nem az a kulcs kérdés hogy dolgozik-e és mennyit keres de hogy nem csak kitartatja magát és ne arra hivatkozzon hogy "de én még milyen fiatal vagyok" . Azt gondolom hogy a korkülönbség csak egy faktor és hogy esetleg a lányra rátör hogy élni akar még mentek már tönkre úgy életkorban közelebb lévők házasságai is hogy az egyik fél rájött hogy ő önmegvalósítani akar. Tehát szerintem nem működésképtelen viszont vigyázni kell hogy az életkort egyik fél se hozza fel ha mondjuk konfliktus van mert ez tönkresebezheti a kapcsolatot. Nyilván ha meg a lány csak a kellemes részeiben akar résztvenni akkor nem párkapcsolatról beszélünk ezt máshogy hívják..
2017. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok 40, de egyáltalán nem látnám akadályát és azt sem hiszem, hogy jobban akarnám a szexet, mint 20 évesen. Ha tetszik valaki, nem az anyagi és egzisztenciális dolgokra koncentrálok, vagy arra hogy ki mit szólna.
2017. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%
Írj nekem én szívesen megismernélek. 44f
2017. febr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!