Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan 40 körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 40 körüli férfi, aki el tudna képzelni komoly kapcsolatot is egy 22 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is a nálam legalább 15-20 évvel idősebb pasik tetszettek, de ezzel csak az a gond, hogy a legtöbbjük csak szexet akar, komolyabb kapcsolatot nem, viszont én már azt szeretnék.

Ezért érdekelne, hogy van e egyáltalán ilyen idősebb férfi, aki komolyan tudna venni egy 22 éves lányt.



2017. febr. 20. 08:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
45%

"Én szerintem tényleg érettebb, komolyabb gondolkodású vagyok, mint a korombeli lányok, és mások is ezt gondolják rólam."



Mesélj, mitől? Mitől vagy felelősségteljesebb mint más 22 éves?

2017. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Fordítva ülsz a lovon, kérdező. Nem a pasitól kell elvárnod, hogy elfogadjon téged, hanem neked kell olyan nővé válnod, hogy melletted akarjon lehorgonyozni.

20 év korkülönbség már generációs problémákat vet fel. Olyan ízlésbeli, életmódbeli, látásmódbeli különbségeket, amelyek bevállalásához komoly ok kell. Maga a szex elég komoly ok lenne, de a 40-es pasi annyi fruskát kap, amennyit nem szégyell. Tehát az élet minden területén partnerének kell tudnod lenni ahhoz, hogy megállapodjon melletted.

2017. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
33%

Én 42 vagyok mindig is fiatalabb barátnőim voltak max 10 év, tényleg ahogy mondjak is más a gondolkodásuk a két különböző korosztálynak.

De szerintem lehet alkalmaszkodni , mindkét félnek nálam bejött. :)

Bár nem hiszem hogy egy 22-éves lánynak 40-42 éves férfi való, lehetne akar a kislányom is. 10 év meg azt mondom hogy belefér de a te helyzetekben :( túl sok, nem úgy gondolod.

Bár valaki a tapasztaltabb, érettebb , talpraesetebb férfiket szereti, az éret férfi peddig a fiatalabb lányt aki szinte meg érintetlen.

Ha az elején nincs is gond később ha a no 30 körül lesz és a férfi 60akkor lesz gond.

Amúgy vannak fiatal fiúk akik 20-30 éves korukban van életceljuk és nem linkek, szerintem brobalj meg ilyet keresni, "az élet túl rövid ahoz hogy elfecséreld az életed" de ahogy gondolod.

2017. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
48%

Ja, addigra már jó esetben mindene megvan, és jó érzés nyilván a készbe beletenni a pi-pi-pi...

Nem kell albérletezni meg BKV-zni, csak odatartani a kissé már ráncosodó pömpi elé a burkeszt, és a lakhatás meg a 4 kerék biztosítva van 😂

2017. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát.

Soha nem az évei számát néztem az aktuális partnereimnek hanem a személyiségét-És azt,hogy jól tudom e vele érezni magam az ágyon kívül is.

Tehát a válaszom Igen!

45F

2017. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
83%

Én tudok egy férfiről aki kb 42-44 éves és 20 éves csajjal jött össze. Feleségül vette, gyereket szült neki a csaj.

A csávó örül hogy szült neki egy gyereket a csaj és nincs is egyedül, a csajnak meg jó hogy eltartja a gazdag csávó, nyaralni viszi, kocsit vesz neki.

2017. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én 47/f bármikor!!!
2017. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
51%
Mi lett belőle, összejött valami ilyesmi? :)
2018. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!