Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szex a párotokkal? Meg úgy általában milyen volt az első egy új emberrel?

Figyelt kérdés
Mennyire voltatok zavarban/bénáztatok, ilyenek? Mennyire voltatok akkor már szerelmesek?
2017. febr. 20. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

én nem voltam zavarba mert halál szerelmes voltam a páromba, 16 voltam ő 22 és annyira jól csinált mindent h nem fájt és hatalmasat élveztem. nekem nagyon jó élmény volt az első

25n

2017. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Exel borzalmas. mostanival Fenomenális. 23 L
2017. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Isteni jó volt, de hamar elment. :D Utána nagyon szégyellte magát szegény, pedig engem ott se zavart, csak folytattam volna még újra meg újra. :D


EGyébként ő már 3. volt nekem.

A másodikkkal furcsa volt, nem voltam belé szerelmes, és eleve furcsa volt, hogy nem az exem ér hozzám. Nem volt jó érzés így érzelem nélkül lelkileg sérülten, de felemelő volt, hogy el tudtam szakadni tőle, átlépni azt a határt, amit addig nem hittem, hogy képes leszek.

2017. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

$zar volt, ezt mindketten tudjuk.

Ok: Mindkettőnknek előtte jó ideig csak alkalmi kapcsolatok voltak, azokat lazábban vettük. Kellett egy kis idő összecsiszolódni.

De sikerült.

2017. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Exemmel fantasztikus (o volt a legelso), a mostani parom szuz volt meg, en meg nem tudtam, szoval eleg erdekes volt. Szegenykem annyira üeg akart felelni, full zavarban volt, voltak kicsit erdekes pillanatok. :D

Ha meg meri mondani, hogy szuz, akkor csak masabb lett volna, mert nem ugy allok hozza. 20 eves full normalis sracrol nem felteteleztem, hogy nem volt meg novel

2017. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Exszel fhos, alig akart felállni, aztán piszok keményen betolta - azt hittem, sikítok, úgy fájt (még szűz voltam)... alapból béna volt az ágyban, alkalmi kapcsolatokkal (ahol fel sem állt többnyire) a háta mögött.


A párommal az első néhány kicsit szerencsétlenkedős (ő topon volt, én nem mertem magam elengedni), de mostanra teljesen jó. Egyszer biztosan elmegyek, ő pár csók-érintéstől kőkemény, és rendesen el tud intézni (nem okoz fájdalmat, de odateszi magát, meg én is), sokszor pedig simán van második menet is kis pihi után.

2017. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!