Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első szex után ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szex után ti hogy éreztétek magatokat lelkileg?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy,hogy "na most belecsusszantam valami jóba"..ez 18 éves koromban volt, 22évvel ezelőtt. f
2017. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Utana. Nos furcsán. Első szerelmemmel történt 5 hónap után. Be voltam tojva rendesen a dologtol, vegeredmenykeppem azonban az egyik legszebb emlékem. Másnap ugy az átfutott az agyamon, hogy. 'na ezt mar nem csinálod vissza'. De egy pillanatig sem bánom, a barátom örül neki, hogy o volt nekem az első, es vele tapasztaltam meg ezeket a dolgokat. Igazabol igy eleinte nagyon zavarban voltam már a meztelensegtol illetve ha a szexről beszéltünk, ma már nen zavar egyik se. :D 18 voltam/vagyok. :)
2017. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ilyenekre vagyok kíváncsi mint ezek :) Ment a zöld!
2017. febr. 19. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én azon gondolkodtam hogy az embereknek mégis mi a jó ebben??? meg hogy én ezt biztos nem csinálom többször mert erre nekem semmi szükségem!

nem volt igazán szép élmény akkor fájt utána mindenem fáradt voltam nyűgös stb. aztán a masodik harmadik után már jobb volt és kezdtem élvezni. azóta pedig már... egyenes út a paradicsomba


L

2017. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Én nekem fura volt mert hát ez a felnőtté válás egyik legfontosabb lépcsőfoka és szerintem én akkoriban így mai feljjel nem voltam rá felkészülve csak annyira szerelmes voltam hogy megtettem ma már nem tenném de már késő

De amúgy nem volt rossz csak az éretlenségem végett nem tudtam feldolhoznj hogy körülöttem mindenki ezt csinálja...

16 voltam most 18 vagyok

2017. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom neked hogy nem a legjobban. Én is és feleségem is esküvő után vesztettük el a szüzességünket.

Háááát, ment a bénázás :D na meg az volt a baj hogy rendellenesen vastag volt a szűzhártyája így végül nem is én szakítottam át, hanem a nőgyógyász vágta be neki.

Kicsit azért árt egy ilyen eset a férfi büszkeségnek én úgy érzem, de azóta minden tökéletes :) megy a lepedőgyűrés ezerrel :D

2017. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi nektkek!:)


#6: Ez nem a te hibád, bárkivel előfordulhat. Meg ahogy írtad azóta megy rendesen minden ;)

2017. febr. 22. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom. Hát én kifogtam :D De nem hibáztattam őt se meg magamat se. Mondta a doki, hogy ha erőltettem volna az nagyon fájt volna neki úgyhogy így utólag örülök hogy műtét lett a vége :)
2017. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na és te kedves kérdező? Hogy érezted magad? Vagy még előtte állsz?
2017. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Királynak éreztem magam. 16 voltam akkor és egy csinoska 33 éves özvegy vezetett be a gyönyörök birodalmába. Természetesen úgy éreztem, minden akadály, minden fal leomlott előttem, bármire képes vagyok ezután, és a lábam előtt hever a világ.

Ennek több mint 40 éve, és a mostani eszemmel úgy látom, korai volt. Nem mintha bármi hátrányom származott volna belőle. Ő tanított meg a nők gondolkodására, lelkivilágára, és későbbi sikereim során nagyon sok hasznát vettem a tanításának. De mint mondtam, királynak éreztem magam, és nem biztos, hogy saját kis világomnak hasznára vált egy 16 éves gyerekkirály.

2017. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!