Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Első szex után elvárás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Első szex után elvárás, hogy onnantól kezdve folyamatosan csináljuk?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy a friss párok nagyon sokat szexelnek.Első után a fiúknak már automatikus,hogy jönnön a többi aktus? Én valahogy úgy érzem,hogy így elmenne az első varázsa.

2017. febr. 17. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

gondolom te még mindig szűz vagy


23F

2017. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
ezt nem egészen értem, ha összejövök egy sráccal és lefekszek vele onnantól kezdve állandóan akarom csinálni :)
2017. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A szex nem egy középkori kínzási módszer, hogy ennyire be kelljen be kelljen ütemezni a naptárba.

Normál esetben te is úgyannyira várni és vágyni fogod a szexet, mint a párod. Ez nem "elvárás" miatt alakult, mert a gaz fiúk szeretnek dugni, hanem ez így szokott kialakulni.

Ahogy a nagybátyám mondta: "Csak addig leszel ilyen prűd amíg meg nem kapod az első gyökérkezelésed és aztán nincs visszaút"

Még azok a barátnőim is gyakran szexeltek akiknek sokadik alkalommal is fájt a behatolás, mert hajtotta a kíváncsiság, hogy mit lehet még tanulni és kihozni ebből.

Úgyhogy ha első szex után is még kérdés lesz, hogy ez "elvárás-e", akkor azzal le is minősítetted (és lomboztad) a srác teljesítményét.

2017. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem elvárás! Ha valaki kényszerít, az nem szeret, nem érdemel meg. Nekem az elsőnek sosem volt varázsa sajnos, idővel lehet finomítani, csiszolni, egymásra hangolódni. Ha félsz a szextől, akkor még nem állsz készen rá. De nem olyan nagy dolog. Ha szerelmes leszel, kívánod a masikat, akkor ez majd magától fog jönni (kivétel persze aszexualitás stb.)!
2017. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az az elvárás, hogy bármi történik, az azért történjen, mert én is, meg a szerelmem is azt akarja.
2017. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Szétqrom a nőt amennyiszer csak lehet.
2017. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a bizonyos nagy elvárás és csodálat az első szex iránt egy hosszan tartó folyamat eredménye, amit ma már nehéz végigvinni.

Ugyanis nincsenek hosszan tartó udvarlások, és egymás testének a fokozatos megismerése már a tizenéveseknél sem.

Ők is egyből belevágnak a közepébe, utána meg jön a sok panasz, hogy nem jó, nem élveztem...

Szóval az egész partner és kapcsolatfüggő.

2017. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es: na ezzel egyetértek. Volt már pár szexuális kapcsolatom, az első egy bakfis szűz kisfiúval pl., azóta is eszeveszetten hiányolom ezt a lassú felvezetést, sosem kaptam még meg sajnos. Imádom a szexet, de szerintem az a legjobb része.
2017. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
A bakfis az nem serdülő lány?!
2017. febr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hányszor ebédeltél életedben? Nem féltél, hogy elmegy az első varázsa?
2017. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!