Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha egy lány barátotok (aki még szűz, de cukinak és csinosnak találjátok) azt mondaná, hogy le szeretne feküdni veletek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 00:28
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

11-es: En vagyok a lany. Szeretjuk egymast... Csak az a baj, hogy amig o engem csak baratkent, addig en szerelmes vagyok bele... :/ De meg mindig jobb egy barattal, mint egy vadidegennel, nem? Az, hogy o mennyire tapasztalt... Talan tulsagosan is...


A tobbieknek: Nem 14, hanem 18 eves vagyok. Nem tagadom, reszben azert is szeretnem mar elvesziteni, mert tul szeretnek lrnni rajta. Viszont csak ezert nem fekudnek le barkivel. Nem tudom, miert, de van egy olyan erzesem, hogy vele nem bannam meg. De o az egyetlen ilyen szemely.

2017. febr. 21. 11:10
 22/32 anonim ***** válasza:
71%

Én sajnálom, hogy a lányok így gondolkodnak. Egy srác tucatnyi szűz lánnyal együtt van minimális erőfeszítéssel, mert jóképű, jó kiállású. Te is odadobnád magad neki...

Én ez után nem tudnálak tisztelni. Egy szűz lánynak minimum 1hónap, de inkább 2-3hónap kapcsolat után kéne lefeküdnie azzal, akivel kedvelik egymást.

2017. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
77%

#11 vagyok.

Jól félreértettem a kérdést, de csak abból a szempontból, hogy ki kérdezi.

Most már tudok válaszolni az eredeti kérdésedre.

Én biztosan megijednék egy ilyen kéréstől, de a barátodat neked kell ismerned. Azt mondod, te szerelmes vagy bele, de ő csak barátként kedvel. Biztos ez? Mióta vagytok barátok? Nem lehet, hogy csak bátortalan veled? Azt is írod, hogy tapasztalt. Tőle tudod? Biztos vagy benne?

Kétesélyes, de nem veszíthetsz semmit. (Öööö, illetve, szóval mégis, de azt el is akarod veszíteni. :D ) A két esély: a barátod elutasít, és akkor várnod kell egy igazibbra. Szerintem ez se baj, sőt, megbánhatod, ha nem az igazit részesíted ebben e soha vissza nem térő élményben. (Természetesen a lelkiekre gondolok, nem magára az aktusra, amikor az a kis hártya átreped.)

A másik esély, hogy a barátod észreveszi benned a nőt, és/vagy felbátorodik és viszonozza az érzelmeidet. No, ez lenne a legszerencsésebb. :)

Szóval, hajrá, kérdezd meg, vagy írj neki. Hogy hogyan kezdjél neki, azt bevallom, hogy fogalmam sincs, de azt gondolom, hogy nem ezen múlik. Az őszinteség általában beválik, pláne barátok között.

2017. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos vagyok benne, hogy csak barátként tekint rám. :/ Nem ő mondta, de érzem. Nem ismerjük egymást ezer éve, kb csak 4 hónapja, de nagyon hamar jóban lettünk. Igen, biztos vagyok benne, hogy tapasztalt, ő mondta... Nem is egyszer.
2017. febr. 21. 12:16
 25/32 anonim ***** válasza:
66%

Mondani bármit lehet és négy hónap barátság pont annyit ér mint 4honap párkapcsolat... Semmit valójában még feleannyira sem ismered mint kellene és csak a hormonok beszélnek belőled. Túl akarsz esni rajta és nem megèlni az a hiba a dologban. Meg merem kockáztatni hogy az ilyen nagy barátságok kb addig tartanak amíg egyik fél meg nem kapja amit akar. Másfél év múlva már rád egymásra sem fogtok köszönni az utcán.

A helyedben várnék ezzel mert meg fogod bánni ha ennyi után odadobod magad valakinek.

2017. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ezt ki akarja neki jelenteni, és odaakarja dobni magát. Szerintem ez marhára nem szerencsés, könnyűvérűnek és éretlennek is tűnhet. Amúgy én lány vagyok, csak gondoltam ezt leírom.
2017. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
78%
Arany drága bogaram! Ilyen módszerrel sohasem fogsz meg egy fiút. Pont az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél. Ha volt már csaja, akkor azért, ha te leszel az első, akkor meg azért. Kérlek, ne tedd!
2017. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Ha tényleg őszinte, komoly barátságban vagyunk, akkor jól esne, hogy velem szeretné elveszíteni a szűzességét. Mivel ez tényleg maradandó emlék, jobban járhat egy megbízható, odaadó baráttal, mint egy random fiúval, aki rossz esetben csak megfektetni akarja a lányt... vagy ha együtt is járnak, akkor is előbb-utóbb szétmennek, aztán rossz szívvel fognak egymásra emlékezni. (A 18 éves kori barátságok már többnyire életre szólóak, a szerelmek viszont nem...)


A te esetedet persze bonyolítja, hogy szerelmes vagy. Mindenképp tisztáznotok kell, hogy erre az együttlétre hivatkozva nem fogsz ráakaszkodni, és nem akarsz mindenáron vele járni akkor, ha ő téged csak barátnak tekint. Az ő érzéseit tiszteletben kell tartanod.


34/F

2017. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én szívesen elveszem a szüzességed!
2017. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
#29: Köszönöm a megtisztelő ajánlatot... De egyrészt azt már nehezen. :D Szerintem egyike vagyok azon keveseknek, akik miután kiírnak egy kérdést, valóban megvalósítják, amit leírtak. Másrészt meg gondolod, hogy egy random vadidegennel szerettem volna elveszíteni? Lányból vagyok, nem fiúból...
2017. júl. 13. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!