Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg el tudott volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg el tudott volna élvezni ennyitől a barátom? :D Mással volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Délután nálunk volt és a szobámban csókolóztunk. Az ölében ültem és eléggé bele voltunk melegedve már. Rólam már lekerült a felső, de ezen kívül teljesen fel voltunk öltözve. Épp a merevedését simiztem, mikor a fülébe súgtam, hogy már sokszor elképzeltem, hogy milyen lenne, ha a számba venném. Erre felnyögött és eltolta a kezem, azt mondta, így el fog menni. Máskor nem kellett volna leállni, de nem volt időnk, ezért abba hagytuk. Még nem aludtunk együtt, nem is feküdtünk le, 18 évesek vagyunk és csak én vagyok szűz. Ő egy lánnyal volt eddig, az exével, szóval nem teljesen tapasztalatlan. 2 hónapja vagyunk együtt és odáig vagyok érte. :D Meg ő is értem. A kérdésem az lenne, hogy tényleg el tudott volna élvezni ennyitől? Mással volt már hasonló? Létezik, hogy az a mondat ilyen hatással volt rá?

2017. febr. 21. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
attól ha továbbra is dörzsölgeted nadrágon keresztül akár erősebben is lehet hogy tényleg el tudott volna élvezni, de ahhoz elég érzékenynek kell lennie odalent
2017. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Létezik, hogy a mondatok hatással vannak az emberre. Nekem azt mondta egy csaj örökké együtt leszünk, több se kellett, onnantól kezdve fel se állt...
2017. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem nadrágon keresztül simogattam, hanem benyúltam. :D
2017. febr. 21. 19:04
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi nem szoktuk így félbehagyni. Ha már felállitom akkor el is sül.
2017. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer hozzá sem kellett nyúlni a páromhoz. Éppen orálisan kényeztetett, mire én elég hangosan és kéjesen elélveztem, amitől is ő. Sem ő, sem én nem értem hozzá, tehát gyakorlatilag csak és kizárólag arra, amit csinált és ahogy élveztem, arra elment.:)

Úgyhogy nálatok meg fizikálisan is ingerelted, persze, hogy el tudott volna menni.

És mi ráadásul nem is vagyunk kezdők, csak mi vagyunk együtt több, mint 10 éve és nem az elsők voltunk egymás életében.:) Úgyhogy ez nem azon múlik, hogy kinek hány emberrel volt már dolga.

2017. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Hujujj, hurrá, heuréka, de ügyes vagy....:D Jesus, most ebben mi a meglepő? Megkívánta a sunádat rendesen és nyilván nem lehetett ügyetlen a kacsód sem.
2017. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ElekTamás88 válasza:
100%

Egy film jut erről eszembe, "Túl jó nő a csajom" :-)

Egyébként kicsit szeleburdi fiatal korom volt, kb 25 nővel feküdtem le, egyszer sem volt ilyenre példa. Előváladék néha jön, de semmi több.

2017. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm tudja, hogy ha kefélés közben kimondja, hogy "leszoplak", akkor azonnal elélvezek.

A szavaknak erejük van.

2017. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja, elfelejtettem ideírni a koromat.

Maradjunk annyiban, hogy több, mint gondolnád.

2017. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a fenébe ne? Ifjabb koromban többször megesett, hogy csak csókolóztunk az akkori barátnőmmel. Ruha volt rajtunk. Annyira felhúzott, hogy eldurrantam. Hihetetlen kínos volt szutykos gatyával hazamenni. Ha ilyeneket mondasz neki, miközben ingerled, ne csodálkozz, ha elspricceli magát. Pláne, ha már alaposan ki van éhezve rád! De ne is aggódj emiatt. Jó vagy!! :)
2017. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!