Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után nagyon fáj a pisilés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brüll Adél kérdése:

Szex után nagyon fáj a pisilés, volt valakinek hasonló tapasztalata? (18/L)

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, ezért nem használ a párom óvszert, együttlétek után pedig mindig folyik ki belőlem a spermium. Lányok, van erre valami trükkötök?

2017. febr. 19. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt sajnos, mikor elkaptam egy fertőzést. Viszont enyhe csípő érzés nekem is mindig van, ha belém élvez a párom, viszont ha neked eddig nem volt, vagy nem ennyire fájdalmasan, akkor nem kizárt, hogy elkaphattál valamit. :(
2017. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy beléd élvez és az, hogy fáj a pisilés, annak semmi köze egymáshoz.

Menj el orvoshoz, csináljanak egy vizeletvizsgálatot, mert elképzelhető, hogy van egy húgyúti fertőzésed-gyulladásod. Ami kialakulhat annak is, aki éppen óvszerrel védekezik.

És az aranyszabály, hogy együttlét után mindig első dolgod legyen pisilni menni.

2017. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy elkaptál valamit Léda, ja egyébként üdvözlöm Endrét, és várom egy sörre! :)
2017. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha fáj a pisilés, az fertőzésre utal. Menj el nőgyógyászhoz vagy háziorvoshoz. A párodat is ki kell kezelni.

Én is fogamzásgátlót szedek, szex után egy zsepit teszek a bugyimba.

20N

2017. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzés

--> doki

2017. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha anál szex is volt és utána a puncidba is belement, akkor fertőzés. Egy ideig még fájni fog. De el fog magától múlni.
2017. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!