Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek melyik szakma a legférfiasabb, a legszimpatikusabb egy férfi esetében?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Autószerelő, Csőszerelő, Asztalos, Gépi forgácsoló, Villanyszerelő, Lakatos (hasonlóak)
2017. febr. 22. 08:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Asztalos <3
2017. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek elegge ferfiasak.

En ha fiu lennek kovi eletembe egy jo szakmunkas lennek.

Parom mernok. Jarmuvekkel foglalkozik. Igy egyben autoszerelo is es tervezo.

Imadom mikor szerel, koszos lesz, vagy bent ul es latom h gondolkodik es milyen okos. Mindketto lazba hoz.

2017. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen az aki végzi. ;) De ha már választani kell akkor gépi forgacsolo.
2017. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Katona, erdész, favágó, kőműves, pilóta, kamionsofőr
2017. febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kőműves. Nagy,erős vállak,karok,a sok guggolástól jó kerek fenék. Barna bőr... nyami.😈
2017. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Buszsofőr (nálunk van 1-2szexis)

Pincér

Katona

Rendőr

2017. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Asztalos... hmm, hihetetlenek tudnak lenni és irtó szexik!
2017. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kamionos.
2017. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kovpet ***** válasza:
Úgy hallottam, gázszerelőként jól lehet keresni mostanában. A milliárdok férfiasak. Milliárd. Olyan jó csengése is van :)
2017. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Villanyszerelőként tudtam elhelyezkedni, amúgy erősáramú elektrotechnikus vagyok.

Hálózat telepítés viszont elég kemény munka, pár napig voltam azon a részlegen. Gyakorlatilag talpamtól a nyakamig mindenhol izomláz volt bennem. Oszlopra mászástól a combom durrant be, több 10 kilós egységeket kellett emelni, pl 240-es kábel, métere 10 kg, oszlop transzformátornál kapásból 4 méter van és abból is 4 méter, akkor kereszttartó vasakat kellett fel és leszedni, métere 10 kg és ebből volt 4x4méter

2017. febr. 22. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!