Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális viszonyt folytató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális viszonyt folytató hölgyek! Amennyiben az aktus során érzitek, hogy nem fogtok eljutni az orgazmusig ezt közlitek a partneretekkel, hogy csak magára kelljen koncentrálni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem fordult elő. Ha jó a partner és élvezem vele a szexet, mindig eljutok én is a csúcsra.
2017. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

#1 és ha nem élvezed? :D

A válaszban a válasz a kérdésre is! :P

2017. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha nem élvezem vele a szexet, nincs kapcsolat. Nyilván csak olyan férfival folytatok, ilyen jellegű kapcsolatot, akivel élvezem is.


Szerintem logikus.

2017. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy nem élvezek el, de akkor is élvezni szeretném a dolgot. Orgazmus nélkül is lehet élvezetes a szex, de ahhoz kell a másik fél odafigyelése is. Ha a másik leszarja, hogy nekem is jó legyen, annak semmi értelme.
2017. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sosem értem, mikor azt állítják a nők, hogy orgazmus nélkül is lehet élvezetes a szex. Hogy lehet ez?
2017. febr. 22. 09:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #5.


Egyszerű, én élvezem, ha csak orálisan kényeztethetem a partnerem, mert erre van igényem... konkrétan nem megyek el, mégis kiéltem egy vágyamat és mindketten elégedetten távozunk.


Máskor, ha sz.pás közben a melleimet izgatja, attól is el tudok menni és még behatolás nem is volt.


Mindenkinek mások a vágyai, más okok miatt tart fenn, ilyen viszonyt.


Olyan még nem volt, hogy valamelyikünk valamilyen formában ne élvezte volna a dolgot, ha esetleg behatolás során nem sikerül a csúcsra jutni valamelyikünknek több módja is van annak, hogy kielégítsük a másikat.


Persze, ez arra az esetre igaz, ha értelmes a viszony és mindkét fél öröme számít, egyébként nem érdemes fenntartani egy ilyen kapcsolatot.

2017. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
igazad van nem is értem végülis neked se jó érzés ha megfogják vagy cirógatják a rudad csak az elsülés igaz... gondolkodj kicsit bár lehet neked csak az elsülés az élvezetes viszont akkor nem is értem miért akarnál szeretkezni hisz az csak egy pillanat.
2017. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyílván szólok hisz azért szexelek, hogy nekem is jó legyen. 23 L
2017. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6!

Más az mikor valaki úgy bújik az ágyba, hogy tudja aznap ő csak adni fog, de az is más érzésem szerint, mikor kölcsönös örömszerzés a cél, de a nő nem jut el az orgazmusig. Ebben az esetben nem hiszem el, hogy a nő is élvezné a dolgot, holott sok esetben ezt olvasom.

Ez érzésem szerint olyan, mint mikor valaki éhesen elmegy egy étkezde mellett és érzi a finom illatokat, ám a pénztárcáját otthon felejtette. Nem hiszem, hogy az illattal ebben az esetben bárki beéri.

Persze egy nő kielégítésének sok módja van, de jelen esetben csak arról beszélek, mikor a nő egy számára sikertelen aktus után azt mondja én is élveztem. Ez szerintem csak saját maga nyugtatása, vagy még soha nem volt orgazmusa.

2017. febr. 22. 10:59
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a halálba ne lehetne élvezetes orgazmus nélkül? Nekem olyan nagy kb. soha nincs, de maga az érzés, hogy kitölt, jó mélyre megy, teljesen kielégít.

Mikroorgazmusaim vannak, abból 3-4 is, szóval attól, mert nem a végén élvezek egy hatalmasat piszkosul élvezem a szexet.

Imádom, mikor lefog, rám nehezedik, csókol, harapdál, vagy odalenn játszik az ujjaival... nem minden az orgazmus, hidd el. :)

2017. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!