Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális viszonyt folytató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális viszonyt folytató hölgyek! Amennyiben az aktus során érzitek, hogy nem fogtok eljutni az orgazmusig ezt közlitek a partneretekkel, hogy csak magára kelljen koncentrálni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 09:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, rossz irányból közelíted meg. Nem csak az illatokat érezzük egy finomságokkal teli étterem előtt, hanem bemegyünk, leülünk, jól érezzük magunkat, és megkóstoljuk az ételt. Az íze finom. Ahhoz azonban nem elég, hogy tele legyen a hasunk és jóllakva távozzunk. Viszont ennek ellenére tudtuk értékelni, élvezni, és megérte benézni oda. Én inkább kb. így írnám le a dolgot, a te hasonlatoddal élve.


Amúgy meg elég érdekes, hogy te akarod eldönteni, hogy egy nő élvezheti-e a szexet orgazmus nélkül. Nehogy már te mondd meg, hogy mi mind hazudunk, meg soha nem volt még orgazmusunk... Te aztán biztos jobban tudod, hogy éli meg a nő a szexet, ugye? Annyi tapasztalatod lehet abban, milyen nőként szexelni :)

Nő vagyok, kb. 7 éve szexeltem először, több partnerem is volt már, el tudok élvezni egyedül és partnerrel is, többféle módon. Ennek ellenére van úgy, hogy nem sikerül eljutnom a csúcsra, ennek ellenére nagyon tudom élvezni az együttléteket. Ha csak a jelenlegi párkapcsolatomat vesszük alapul: a mostani párommal egy-egy együttlét kb. másfél-két órás (az előjáték kb. a harmada ennek az időtartamnak, a többi behatolásos szex). Ha nem élveznénk mindketten magát az együttlétet, akkor semmi értelme nem lenne az egésznek. Ha csak az orgazmusra mennénk, nagyon nem így nézne ki a dolog.

2017. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

én szex közben meg szoktam kérdezni páromtól, hogy hogy áll és néha az a válasz, hogy most nem fog tudni elsülni. Olyankor jól elvagyok és koncentrálunk az én élvezetemre. Néha persze ennek ellenére elsül, mert valami új dolog bejött neki.

Amúgy lehet élvezetes a szex orgazmus nélkül, én mint pasi is mondom. Párszor volt amikor nem sültem el, mert orvosi vizsgálat és egyéb dolog miatt nem lehetett, de ennek ellenére szexeltünk és főleg az ő élvezetére figyeltem.

Azért én is mosollyal az arcomon aludtam el amikor láttam mennyire ki tudtam elégíteni és amiatt mert én nem mentem el, az egész szexuális vágyam még mindig magasan volt, nem kaptam "hideg zuhanyt".


Szóval tud jó lenni is az orgazmus nélküliség.


És pasik, nem kell megsértődni, ha a csajnak nincs orgazmusa, az nem jelenti, hogy bénák vagytok, lehet csak éppen olyan napja van.

2017. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aktus közben sosincs orgazmusom, de magát az aktust hihetetlenül élvezem. Szinte a behatolás pillanatától úgy érzem, hogy húha, ez isteni, most...most....aztán semmi. Soha. Viszont a mostani párom ezt úgy oldja meg, hogy miután elment, azonnal gerincre vág és kinyal és akkor nekem is jó volt. Erre én mondhatnám, hogy elég csak az orál, ha úgyis attól megyek el, de nem, nekem éreznem kell, hogy jó alaposan meg vagyok dugva.

Ja, és nem vagyok fiatal és tapasztalatlan, 39 éves vagyok.

2017. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13!

Úgy is élveznéd hosszútávon, ha a gerincrevágás és a kinyalás, amitől elélvezel elmaradna?

Mert így persze élvezed, hisz tudod a végén számodra is eljön a várt orgazmus, addig pedig kellemes amit csinál veled.

2017. febr. 22. 12:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, az aktust akkor is élvezem, a volt férjem ritkán nyalt ki. Viszont azt bevallom, hogy mivel nem is nyalt sem ügyesen, sem gyakran, én sem voltam túl lelkes az orállal stb. Az aktus attól még jólesett, csak bosszantó volt hogy nekem kellett néha rásegítenem utána. De az új páromnál a szándék maga vadító, van, hogy nyalással sem jön össze egyszer kétszer, de én akkor is jól érzem magam vele. Mert amit adok az is öröm. Persze hogy nem állandóan és jobb a viszonzott de nem készülök ki tőle ha így alakul.
2017. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!