Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinaljak ha a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha a baratom nem akar oralisan kenyeztetni?

Figyelt kérdés

Azt mondta ez a dolog neki nem fekszik, viszont en meg szeretnem! Ha o szeretne akkor en megcsinalom neki egy szo nelkul meg akkor is ha semmi kedvem hozza... Szemely szerint en szeretek neki igy oromet okozni, de nem szeretem az egyoldalusagot... Mit javasoltok?

(Bocs az ekezet hianyaert, telorol vagyok)


2015. júl. 10. 02:19
1 2
 1/18 TallandThin Boy ***** válasza:
Vondd meg te is tőle, majd észre veszi magát.
2015. júl. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De nem szeretnem ha megszunne ez a szexualis eletunkbol :( es nem ertem mi lehet a baj, apolt vagyok, odafigyelek magamra nagyon "ott lent". Arrol nem is beszelve, hogy egyfolytaban lenyelem neki annak ellenere, hogy nem szeretem...
2015. júl. 10. 02:50
 3/18 anonim ***** válasza:
te se csináld neki!komolyan...
2015. júl. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
megteszem én neked, irj
2015. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tudod, ki csinálna vele BÁRMIT IS, amíg nincs nyalás...


Ne legyél már ilyen alázatos szolgalélek, megszokják, és még annyit se fognak tenni, mint eddig. Csak élvezkedni fog a sok here...

2015. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mond neki,hogy ameddig o nem elégít ki orálisan addig te sem fogod ot!
2015. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan pasit, aki szereti csinálni!
2015. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ahogy a lányok közt is van, aki nem szeret szopni, és semmi se győzheti meg, h megtegye, úgy fiút is taszíthat a nyalás :(

Sokat nem tudsz tenni. Vagy megvonás által rájön, h mint ahogy neki szükslge van, h szopd, úgy te is igényled, h nyaljon, v mivel ennyire különböző a szexuális vágyatok szakítotok. Tudom, h az ember érző lény, és az érzelmek fontosabbak a vágynál, de hosszú távon az ilyen jellegű egyoldalúság is meg tudja ölni a kapcsolatot

2015. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Most lehet megbántalak, de nekem volt egy olyan nőm, akinek utáltam csinálni, mert büdös volt a pi_nája, hiába tisztálkodott rendesen..
2015. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
eléggé szemétség amit írtok. amikor arról van szó, hogy a nők nem szeretnek szopni, akkor mindig az van hogy nem szabad rákényszeríteni. el kell fogadni ha neki az undorító stb. amivel amúgy egyetértek. de ha meg a férfi nem szeret nyalni, akkor meg kell vonni tőle is, és menjen a fenébe? :D elég gáz. amúgy te is hülye vagy, ha annak ellenére csinálod neki, hogy nem is szereted.
2015. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!