Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek! Mennyire igaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Mennyire igaz az a kijelentés, hogy a szex a házassággal járó kötelező rossz? További kérdések lent.

Figyelt kérdés

2.Élvezitek a szexet?

3.Megvagytok nélküle?

4.Mennyire igaz az, hogy eszközként használják a nők a szexet, és nem kifejezetten az élvezetért teszik?

5.Igaz az, hogy csak a férjetek kedvéért szeretkeztek? 6.Esetleg nektek elég lenne max 1 havonta, vagy annyi sem, csak férjetek várja el/kéri/követeli?



2017. febr. 22. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudnám úgy élni az életem, hogy a szex egy szükséges rossz.

Elvárom, hogy élvezzem, különben bele sem kezdek. A jó szex elengedhetetlen.

Nem vagyok meg nélküle.

Sosem használnám eszközként, nem is értem, ez mit takar.

Ha tudom, hogy az én igényeim is ki vannak elégítve, miért ne legyen kedvem?


Elvárja? Követeli? Olyan nincs. Ahol ez fennáll, az alapból $zar kapcsolat. És akikre igazak a kérdéseid, valószínűleg az ő férjeik $zarnak a nő igényeire, így nem kell csodálkozni, ha a feleségnek nincs kedve...

Olyan nehéz felfogni sok férfinak, hogy a szex TÁRSASJÁTÉK, ami mindkét fél élvezetéről kellene szóljon?

2017. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Most megjelent lelki szemeim előtt egy középkori házaspár, ahol a szex bűn, kivéve ha gyereket akarnak, sejtelmük sincs róla, hogy kell jól csinálni, és úgy hal meg a nő, azt se tudja, hogy létezik orgazmus.


Ha te ezt tapasztalod egyszer a feleségednél, akkor biztos lehetsz benne, hogy iszonyatosan sz.ar vagy az ágyban, a nőnek már az is öröm, ha nem fáj.

2017. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

1. Nem a múlt században élünk.

2. Igen, nagyon is...

3. NEM!

4. Rám ez egyáltalán nem igaz. Élvezem a szexet a férjemmel és kívánom őt, izgat a teste és élvezem, ha örömet okozhatok neki.

5. Egyáltalán nem, manapság talán én kezdeményezem többször.

6. Nekem nem lenne elég havi 1 szeretkezés. Volt stresszesebb, betegesebb és egyéb bajokkal terhes időszakunk, de átvészeltük. A szex volt az utolsó, amire gondolni tudtunk, ma már mind a kettőnknek kevés lenne. Talán, majd idősebb (kb. 50 éves) korunkban.

2017. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem kötelező rossz. Sőt, ha 1 hétig nincs szex itthon, akkor már a falat kaparom. Sajnos a párom sokszor fáradt, így nagyon keveset vagyunk együtt, gyakran oldom meg emiatt magamnak. Nekem minimum heti 3 szex lenne megfelelő, de akár napi szinten is tudnám csinálni, de sajnos ebből kevesebb van.

Szeretem a szexet és nem vagyok meg nélküle. Az élvezetért csinálom, soha nem használtam a szexet semmire. És nem, nem a férjem kedvéért szexelünk, hanem mert nagyon szeretem csinálni.

8 éve vagyok egyébként házas, ha ez számít.

2017. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

1. Ha a szex a házassággal járó kötelező rossz lenne,akkor a nők csak házasságban szexelnének. És soha senki nem csalná meg a párját, hiszen ami rossz azt minek még másvalakivel is csinálni?

2. Igen

3. Nem igazán, bár sokáig bírom, de lélekben szenvedek.

4. A volt férjem szex megvonással akart büntetni. Engem :-) Válás lett a vége. Nem én használtam eszközként, hanem ő. Ha nem az élvezetért tenném, mi lenne az értelme?

5. Nem, mindkettőnk kedvéért.

6. Heti 2 nekem elég lenne, szerintem nem vagyok nagyigényű.

2017. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyira lüke kérdés!!!!
2017. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem fontos volt a véleményetek! bocs ha olyan lüke kérdésnek tűnt.

Ezt személyesen soha nem tudtam megvitatni senkivel. Lássuk be nem olyan téma...

Önvizsgálatot tartok. :)

2017. febr. 22. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:

1: A jó szexet élvezem

(a 2. kimaradt? :D)

3: Igen, meg vagyok nélküle is

4: Ha nem az élvezetért, akkor mire jó nekik a szex? Elbaszni az időt szó szerint? :D Ha nem élvezném, nem csinálnám.

5: Nem vagyok ennyire jótékonykodó. Ha nem akarom, nem csinálom

6. Ha kapcsolatban vagyok, azért nekem is van igényem, ha meg nem, akkor hetekig-hónapokig röhögve elvagyok nélküle.

2017. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!