Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom régóta nyaggat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom régóta nyaggat vele, így fogom neki engedni az anál szexet. Mennyire kell tisztálkodni előtte? Óvszer kötelező? 19L

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Én benontest szoktam csinálni előtte és furodni.. sikositot és óvszert is hasznalunk a fertőzések miatt. 19/l
2016. dec. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon alapos akarsz lenni akkor beontes (secshopban kapsz hozzá cuccot). Ha nem akarsz cifrqzni akkor nagywc + alapos mosakodas.


Gumi mindkét esetben ajánlott.

2016. dec. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engedd el magad és élvezni fogod:)
2016. dec. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyaggasd a pegginggel!
2016. dec. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De azért ne csináld, mert kötelezőnek érzed ..
2016. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel te nem akarod, nem kell csinálni semmit, egyél chilis babot előtte.
2016. dec. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha te nemnakarod, akkor nem lesz jó. Amúgy én gumi nélkül szoktam betenni. Nem volt még fertőzés.
2016. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarod akkor ne csináld mert neked lesz kellemetlen !

közöld vele h tiszteljen meg azzal h nem akar olyat amit te nem ...

akkor menj bele ha tényleg te is szeretnéd !


am meg alapos tisztálkodás

ha rendszeres a bélműködésed akkor nem lesz ott semmi

a gumit azért ajánlják mert síkos és könnyebben bemegy

de a plusz szikositás nem árt

(bár én meg soha nem használtam mégsem volt gond punci nedv elég)

HA EGY PICIT IS KELLEMETLEN AZONNAL ÁLLÍTSD MEG !

feleslegesen ne hagyd h fájjon mert komoly sérülésed is lehet

2016. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8cassal mindenben egyet értek. Annyi, higy biztos ami biztos legyen kéznél síkosító s Mielőtt a farkára kerülne sor nyalja ki a feneked, s kicsit síkosítottbujjal, ujjakkal kágítson, szoktasson hozzá az érzéshez. Esetleg próbálhattok anál plugot is ami elvékonyodóa nyakánál, vagy tojásvibrivel. mimdkettőnek az az elsődleges haszna, higy hozzászoktat, higy van benned valami. A tojásvibri meg gáton keresztül puncis szex közben mindkettőtöknek élvezetetbis okoz 😉
2016. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bemész egy patikába kérsz egy nagyobb méretű körte fecskendőt... 3 ezer körül van,valamint egy olcsó akármilyen óvszert és ricinus olajat.

Langyos vízzel és valamennyi olajjal (étolaj is jó) megtöltöd a fecskendőt, a bal oldaladra fekszel és hátra nyúlva beöntöd magad. Bent tartod egy ideig majd WC-re mész. Ha kell megismétled a procedúrát. Ezután ki van csukva hogy gusztustalan legyen és csúszni is fog, valamint nem fáj a szex. A gumi azért kell ha a barátod ódzkodik akkor felveszi. Mi nem szoktuk gumival,így is tiszta és élvezetesebb sokkal.

2016. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!