Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít alapnak egy kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít alapnak egy kapcsolatban szexualitás terén?

Figyelt kérdés

A barátommal beszélgettük, hogy nem vágyik más nőre, mivel mindent megkap tőlem, sőt többet is. Én is így vagyok vele.

Mondta hogy amiket én adok azok nem alap dolgok. A legtöbb dolog a kapcsolatunkban kölcsönös, mármint szexuális téren (is). Orális szex (én engedem a szájba élvezést, bár nem rég óta kezdtem el neki), kézimunka (jaj, de jól csinálja) és a konkrét aktus is nagyon jó szokott lenni, bár elélvezni még nem tudtam közben, de az ujjaival mindig kielégít. Kérdezlek titeket, gyakori népe, kinek mi számít alapnak egy kapcsolatban?



2017. febr. 23. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Kölcsönös orál, vaginális szex, kézzel való izgatás, csókok, nálunk a lefogás és harapdálás, szex máshol, mint ágy is benne van (asztal, fürdő, éjjeli vonat). 69, csak azt annyira nem csípem, mert... mert. :)


Kikötözést próbálnám ki, de nincs megfelelő felület hozzá.

Anál az egyetlen, ami nem jöhet szóba, mert sajnos aranyeres vagyok.

2017. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

amit min2en akarunk.

nem listázok mert mert hosszú lenne illetve van akinél kiverné a biztositékot.


és azt mondhatom,hogy folyamatosan tudjuk tágitani az alapok számát.

2017. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

Teljes behódoltság.

Mindenem az övé. Azért van a testem, hogy az utolsó mocskos vágyát is kiélje bennem. Mindezek tudatában pedig, hogy ezeket nekem köszönheti, szintén őrületeseket élvezek vele.

2017. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mint az az eddigi válaszokból is látszik, mindenkinek más. Most ide azok írtak, akiknek változatosságra van igényük, de olyanok is vannak, akiknek hetente-kéthetente egy misszionárius behatolásos szex is teljesen kielégítő.

A másik végen is vannak ezen túlmutató igények: többes, párcserés, stb. stb. Nekik az is alap.

2017. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tolószékes ninja válasza:
100%
Többször nem szabad úgy nyomni piásan , hogy hátulról kutyába mert egyszer történt már olyan hogy sóhajtozva nyögte hogy "Már nem bírom tartani Gyere" én pedig kérdeztem hogy "A hátadra spriccelhetek bébi uhh?" Talán szédítő volt ahogy tolta pucsitva a formás popójat és sugárban telibe hánytam a hátát....ez az elb*szás fajta
2017. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!