Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám feltüzelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feltüzelni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Talán nem jól tettem fel a kérdést, de kifejtem mire gondolok.

5 éve vagyunk egy pár, jól működik a kapcsolat. Jó a szex is. Nyitottak vagyunk az újításra, nincsenek igazából tabuk. (Hűség azért alap, szóval van egy határ.)

Egyetértés van ilyen téren is, de mégis valahogy megkopott a dolog.

Olyan rutinszerű az egész, hiába minden új póz vagy játékszer.

Nem változtunk meg külsőre sem, hogy már ne tetszenénk egymásnak. Szóval látszólag minden tökéletes de mégis hiányzik valami.

Hogyan lehetne olyan mint az elején? Hogy érezzem azt a bizsergést?


Légyszi ne írjatok hogy szakítsunk mert ez nem fog bekövetkezni.

Minden más ötletnek örülök.



2017. febr. 24. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sűrűn vagytok együtt? Ha kibírjátok, akkor kicsit "éheztessétek" ki egymást
2017. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Feldobni lehet játékkal, helyszínekkel, még ki nem próbált dolgokkal, de olyan, mint 5 éve nem lesz, mert az 5 éve volt, azóta másképp kötődtök egymáshoz, ismeritek a másik testét, stb...de attólmég persze lehet jó...
2017. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát biztos van olyan szerepjáték, segédeszköz, póz, helyszín, amit még nem próbáltatok. Egyikőtöknek sincs semmi beteljesítetlen, piszkos fantáziája, vagy legalább egy szex-bakancslistája? Habár nem volt még ilyen hosszú kapcsolatom, el nem tudom képzelni, hogy nekem ez rutinból menjen. Sosem szabad megszokni, megunni a másikat, mindig lehet új élményeket keresni, még mélyebben felfedezni egymást. Persze ehhez szükséges mindkét fél. Talán próbáljatok meg nem magára a fizikai dolgokra koncentrálni, hanem a test mögötti lélekre, onnan jön az igazi tűz, amit "be kell gyújtani" úgymond. :D Kicsit többet is mesélhetnél, akár privátban. Esetleg most nyáron mentek valahova? Egy kis egzotikus, kalandozós kamaty csak nem lehet unalmas. :D
2017. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Retkes Jóska válasza:
34%
Öngyújtó
2017. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

benzin gyufa

viccet félretéve popószex, szerepjáték, ízlés szerint szado cuccok

2017. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.

A nagy része megvolt az ötleteknek egyébként.

Valami azt súgja más kéne, nem egy sosem próbált póz vagy szexuális segédeszköz a megoldás.

2017. febr. 24. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezt sohasem fogom megérteni. Ha VALÓBAN megvan a szerelem, hogyan válhat megkopottá az intimitás? Asszonykám 52 éves koráig minden nap szeretkeztünk, de sohasem untuk meg, és sohasem vált rutinná.
2017. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!