Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » S. O. S Hogyan ébreszem fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Hogyan ébreszem fel barátnőmmel újra a szexuális kapcsolatunkat. (kinos)?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok .Halogadtuk az első együtlétett mert neki idő kelett én ezt megértettem és vártam kinnal ,de türelemmel . Sajnos nagyon rosszúl alakultak a dolgok.A történet nagyon egyedi kérlek benetek ne röhögjetek ki. Már nem tudom kihez forduljak kinomban.A történet :egy szombat esti napra megbeszéltük a nagy talit

.Én aznap elmentem reggel az apjának segíteni az építkezésén,elég jól iszogatunk,este beálitottam így a lányhoz ,elkezdtem nyomulni elöszőr még vette is a lapot.Levetköztetett na itt jött a feketeleves első felvonásban,olyan szúrós lábszag kezdett el a szobában terjengeni,hogy kikelett nyitni az ablakokat.Már láttam rajta,hogy nem egy büdös lábú,szeszagú ,fülig májteres ipsével akarja az elsőt,de az ital véget tovább erőltettem a dolgokat ,befeküdtünk az ágyba egymáshoz bujtunk elkezdet simogatni csókolni,így tettem én is.Halatunk is volna tovább ,de tragédiába torkolott az együtlét ugyanis nem müködött a szerszám ,meg sem moccant sőt akorára öszement ,hogy elsülyedtem volna szégyenembe.Abba hagytuk,elbúcsúztunk.Azóta nem keresi a társaságomat ,kevesett beszélünk ritkán találkozunk.Mit tudok csinálni,hogy vissza kapjam.Úgy érzem már nem tart vonzónak.


2016. márc. 29. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy csokor virágot, és kérj tőle bocsánatot, és mondd el neki, hogy szeretnéd újra kezdeni. Ha azt mondja nem, akkor pedig fogadd el, nincs más választásod.
2016. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Először is te nagyon egyszerű ha a csajnak ez az első akkor legalább annyival meg tisztelhetnéd h le fürdesz előtte, aztán ilyenkor az ivászat csak ront a dolgon (meg egyébként valószínűleg ettől nem működött a szerszámod) Serintem ha tényleg fontos neked akkor sürgősen beszél ezt meg vele. Sok sikert
2016. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mehetek át hozzájuk mert elfelé még balhéztam az apjával,mert öszehánytam a kocsiját ,bár erre nem emlékszem csak az anya írta meg ,hogy dühös az öreg.Csak telefonon tudunk beszélni
2016. márc. 29. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez szánalmas. Én a helyedben elkerülném ezt a lányt, mert biztosan teljesen kiábrándult belőled... Nekem se kéne olyan pasi, aki nem tud mértéket tartani, aztán részegen, büdösen akar megdugni (pedig én nem vagyok már szűz!). Amúgy azért nem működött a szerszámod, mert ittál, a túl sok alkoholnak van egy ilyen hatása, de meg is érdemelted.
2016. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beboroztunk aztán nem tudtuk megállni hogy ne igyunk tovább .Az apja meg nem hozott haza időben mert leégettük a betonkeverőjét. Cudar világ volt ,de most jó lenne ha kérdésre adnátok választ ,mert azt én is tudom,hogy gáz voltam de ez így jött ki. Sörtől mindig működött lehet a borral volt a gond.
2016. márc. 29. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!