Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne újra feltűzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne újra feltűzelni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
a párommal kicsit eltávolodtunk,hogyan lehetne újra feltűzelni a kapcsolatunkat??
2009. ápr. 9. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mozduljatok ki , úgyis itt a jó idő , menjetek olyan helyekre ahol még nem voltatok....beszélgessetek vagy üljetek be valahová !
2009. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem ilyen választ vársz, de én mindig valami szexi rucival lepem meg a páromat, mikor ezt érzem. Egy szép piros csipkés bugyi+melltartó biztos leveszi a lábáról és valószínűleg felejthetetlen élményt nyújt mindkettőtöknek. Vagy egy "olyan" mms vagy e-mail meló közben beindítja a fantáziátokat. Én úgy gondolom, hogy ha egy párkapcsolatban a szexuális kapcsolat is "jól működik", akkor no problem. Mióta mi is odafigyelünk erre a párommal sokkal jobb minden. Rájöttök, hogy nemcsak párja vagytok egymásnak, hanem pasija meg nője. Szerintem. De lehet az is segít, ha főzöl neki valami finomat, vagy letöltessz valami tök romantikus filmet és összebújtok egy délután. Nagyon ajánlom a PS: I love you-t, igaz, hogy szomorú, de mi mikor együtt megnéztük a végén olyan erősen megszorítottuk egymást, mert beleképzeltük magunkat abba, hogy mi lenne a másik nélkül.:( Remélem segítettem.
2009. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen köszönöm!Lehet hogy télleg ez is közre játszik!
2009. ápr. 10. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!