Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy igazan szerelmes ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazan szerelmes ember mond/akar ilyet?

Figyelt kérdés

Szoval jol megvagyunk a párommal, 3 eve vagyunk egyutt. Nekem o volt az elso, neki sok barátnője volt előttem, idősebb is nálam 10 évvel.

(23 vagyok)

A szex hála istennek eleg jo, jo tanár volt szerintem, ráadásul egyikünk sem prűd, nincsenek tabuk, bármit kipróbáltunk amit a masik akart eddig.

Szoval szex kozben szoktunk neha beszelni arról, hogy miket akarunk meg kipróbálni, es eddig vagy háromszor mondta, hogy szeretne hármasban velem es egy masik pasival(mármint, hogy ugy hogy a masik pasi is velem foglalkozik, nem ok egymással), mert hogy nem akarja, hogy kimaradjak valamiből es ne tudjam, hogy mással milyen, meg hogy o szeretne nézni engem, miközben mással vagyok, mert, hogy szexi vagyok.

Es erről nem tudom ugy mit gondoljak... en szeretem, es en is szeretném, hogy élvezze a szexet, es jo legyen neki, de személy szerint nekem szarul esne őt mással látni.

Mondtam is neki, hogy ezt kicsit furcsának tartottam, es hogy nem-e lenne féltékeny, erre azt mondta, hogy ez csak elvezet/szex...

Akkor egy darabig ejtette is ezt a témát, de kb ket hete megint mondta mikor eppen nagyon hevesek voltunk es eleg szarul esett...

szerintem aki szerelmes az nem akarja mással látni a párját, szerintetek?


2017. febr. 26. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy nem másik csajjal gondolta a hármast!
2017. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyanus, foleg ha egy "ismerost" vonna be. Mert akkor tuti tudna mindenki hogy teged lehet tocskolni barhogy.
2017. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A férfiak 90%a akkor dobja be a csaját a közösbe ha mar raunt es mar nem szerelmes belé. A maradék 10%nak az a perverzioja higy lássa ahogy a szerelmét dugják. Ilyennel is talalkoztam mar. Szóval 9:1-hez hogy a baratod mar nem szerelmes
2017. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hogy állunk? Betette neked a haver vagy sem? S milyen volt?
2017. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!