Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném kiprobalni az anal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiprobalni az anal szexet, kivancsi lennek a ti elso elmenyetekre, mit javasoltok hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
anal, meleg, leszbikus

#leszbikus #annal. meleg
2017. febr. 26. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Te most akkor ki vagy?

Lány vagy, vagy pasi?

Hány éves vagy?

2017. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20/L csak barkinek a velemenyere kivancsi vagyok, nemtol fuggetlenul
2017. febr. 26. 19:23
 3/6 Shiape válasza:
37%
Ne akard! :DD
2017. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Tök menő.

Én teljesen szűz csajjal vetettem be nem egyszer (persze nem ugyan azzal a csajjal xD) és mind benne volt.

Szóval egyszerre elvesztette mindkettő szűzességét, persze az anális szűzesség csak jelképes.

20/Ffi

2017. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon szeretem, de a nők többsége nem ért velem egyet. Nem vagyunk egyformák, és azt mondom, hogy a puding próbája az evés - lehet, hogy te is imádni fogod, de az is előfordulhat, hogy többé nem erőltetnéd. Ha vágysz rá, akkor próbáld ki, meglátod, hogy tetszik-e.


Az elsőről amúgy ne beszéljünk. Fizikailag jó élmény volt, csak mivel egy hanyatló kapcsolatban mentem bele, ez eléggé beárnyékolta a dolgot.


A jelenlegi barátommal azonban szellemileg és fizikailag is csodálatos élmény. :)


Első tipp: fürödj! Ha rendesen megfürdesz, akkor nem lesz Nutellás a kéjrúd.

Mindenképp ujjazzon meg a srác, hogy szokd az érzést.

Síkosítónak mi sima nyálat használunk, mert én viszketek a műanyag alapú szerektől(meg csípnek is, így borzalmas), de ha neked szükséged van rá, akkor is olyat vegyél, amire nincs ráírva, hogy 'csak külsőleg.' Ugyanis a végbelednek a végső szakasza még visszaszívja a tápanyagokat, de a síkosítót is, és az úgy nem lesz valami jó élmény.

Mivel megsérülhetsz ott, így a srác mindenképp legyen veled gyengéd, ne vaduljatok annyira.


Ha pedig megtetszik, akkor is érdemes mértéket tartani, például egy-két hetente egyszerre korlátozni, hogy a záróizmodat is kíméld.


21/L

2017. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jól sikerült. Sikerült annyira ellazítania a pasinak,hogy teljesen átadtam magam az érzésnek. Nem sok tapasztalatom volt sex téren, de ösztönösön rá tudtam erezni mit kell tegyek. Semmi sem volt megbeszélve. Kell, hogy elengedd magad, a higiénia mindig rendben legyen ne ezen bukjon el a dolog.
2020. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!