Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van, hogy sokan 20-on...

Miért van, hogy sokan 20-on évesen se mernek lemenni szórakozóhelyekre ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem tudnak normálisan megjelenni a helyen, elvegyülni, otthon érezni magukat. Nem kéne ezt valahol tanítani?
2017. febr. 26. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem, hogy miért kéne mindenkit egy kalap alá venni? Van aki nem szereti ezeket a helyeket, nem érzi jól magát itt. Ő ismerkedik máshol, egyetemen, kiskocsmában. kávézóban, neten, máshol.

Azért azt tudod, hogy ez nem olyan, mint a Pitagorasz tétel?

Egy csajt nem úgy szerez meg senki, hogy összeadja a és b oldal négyzetét, és megkapja a nőt, ezt nem lehet tanítani, mert minden lány más és más. 23/F

2017. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én moziba nem megyek egyedül
2017. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert még vannak normális párkapcsolatra vágyó emberek
2017. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki a televízió és/vagy a monitor előtt nőtt fel, az nem fog hirtelen társasági emberré válni, bárhogyan is szeretnéd
2017. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező "bulibáró", azt ugye tudod hogy nem csak a "szórakozóhelyeken" lehet ismerkedni, hanem máshol is. Ott inkább csak alkalmi egyéjszakás szexkapcsolatot lehet találni, meg kábszit persze az olyanabb helyeken.
2019. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!