Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy nő akinek sitten van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nő akinek sitten van a pasija. Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy költözzön hozzám míg a pasija benn van, addig használom én. Erre totál besértődött hogy nem egy használati tárgy, és üvöltött velem. Ezen enyire be kell rágni?
2017. febr. 28. 19:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
72%

Én házasság előtt 5 évig éltem távkapcsolatban a most már férjemmel, aki kapaszkodj meg, egy full más kontinensen élt, mégsem dugtam félre. És tudod miért? Mert nem vagyok állatias ösztönlény, aki nem bír élni szex nélkül és sokkal jobban szerettem a páromat.

Meg alapvetően is, két kapcsolat között is röhögve kibírtam farok nélkül. Úgyhogy igen, ez egy nagyon bunkó felajánlás volt a részedről.

2017. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
74%
Itt az a szomorú hogy kb szexre használnád őt és kb ennyi.Elég szánalmas vagy.Ha hiányod van akkor menj prostihoz vagy ismerkedj és ha lesz barátnőd akkor lesz kivel.
2017. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem csak szexre. lakhatást is kínáltam neki, hogy ne kelljen annyit güriznie hogy megéljen.
2017. febr. 28. 20:21
 14/36 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező: Én 2,5 éve nem szexeltem pedig lenne kivel...
2017. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
56%
Miért ül a kanja ? Csak a te érdekedben kérdezem...
2017. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
79%
Tehát te lakhatást adnál neki ő meg ezért szexeljen veled (prostiknál ugyanez csak pénzt adsz neki).Ne csodálkozz hogy megsértődött.
2017. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Csalásér vagy sikkasztásér a f..om se tudja.
2017. febr. 28. 20:26
 18/36 anonim ***** válasza:
84%

Lakás. Akkor meg pláne lek@rv@ztad. Mivel konkrétan d*gna a megélhetéséért veled, csak hogy a lakásodban lakhasson. Ez sem jobb.


De úgyse fogod megérteni.

2017. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
hát nem is értem. Én itt vagyok a pasi sitten. vagyis egy fokkal még igy is job vagyok nála.
2017. febr. 28. 20:39
 20/36 anonim ***** válasza:
0%

én mindenkit lepontoztam, igazad van.

azt aki 5 évig szexelt meg nem értem biztos kamu.

lehet velem van a baj, de szerintem azért vannak a nők hogy dugjuk őket, a farkad egy jutalom, a lakhatás pedig a ráadás.

2017. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!