Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy nő akinek sitten van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nő akinek sitten van a pasija. Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy költözzön hozzám míg a pasija benn van, addig használom én. Erre totál besértődött hogy nem egy használati tárgy, és üvöltött velem. Ezen enyire be kell rágni?
2017. febr. 28. 19:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális.Hány éves vagy kispajtás?
2017. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
36 kispajtás.
2017. márc. 1. 19:09
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
36 évesen szellemileg eddig jutottál el? Komolyan retardált vagy, magadtól nem jössz rá hogy nem akar egy ilyen gyökérrel egy helyre zárva élni úgy hogy szexuálisan szolgálnia kell azért hogy ott lakhasson nála. Ezzel ő semmit nem nyer, egy ilyen undorító IQ 30-al senki nem akarna összefeküdni. Én személy szerint a hozzád hasonlókat elküldeném a gázkamrába mert nem emberek csak valami barmok amiknek annyi az élete hogy basznak esznek alszanak és megdöglenek.
2017. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

A nők nem tárgyak! Mint ahogy a pasik sem. (bár te lehet kivétel vagy)


Szerintem vegyél egy guminőt, azt használhatod, és még a pasijának sem kell visszaadnod.

És még megsértődni sem fog hogy tárgyként kezeled.

2017. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

#33


Hagyd, úgysem érti.😃

2017. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Mért ne nyerne? jobb lakhatást mint ahol most él. nem vsgyok retardált, nincs pasija élvezzük egymást. Kijön a csávó visszamehet ennyi.
2017. márc. 4. 22:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!