Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas férfi létemre facebookon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfi létemre facebookon kuldhetek a farkamról kepet a szeretőmnek vagy kockázatos a lebukás miatt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 12:05
1 2 3
 11/22 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Házas férfi létedre, már kibaxott szeretőt se kéne tartanod.
2017. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szinte mindenkinek volt/van/lesz szeretője, tetszik nem tetszik de ez az igazság
2017. márc. 1. 13:15
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerelmi háromszögnek is szoktam nevezni az ilyen esetet, mikor szeretőt tart valamelyik fél.


Hallani nem sok ember szájából hallottam de olvsani sokszor : Megbízok a társamban, biztos nem csal meg. ( fórumokba )


Milyen sokszor tévedtek az ilyen kijelntést tevők.

Én anno nem mondtam ilyent úgy emlékszem senkinek, csak úgy éreztem semmi baj nincs nálunk.

Hát volt, és hamar kiderült, de ez sok-sok éves történet.


Ahogy a kérdést olvastam, 10 es hozzászólás volt a legelső véleményem.

És most nem túl sok idő után még mindig azt gondolom : Ha már belegabalyodtál a dologba, ne tetézd 1 képpel is.

2017. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel csak magadat véded de pl nekem nem volt, nincs és nem is lesz.. A gyomrom fordul fel attól hogy a párom mellett én mással b..szak... 23 L
2017. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, hogy egy féreg vagy, még buta is.
2017. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Miert erzi valaki egyaltalan szükseget, hogy a farkarol küldjön kepet?

Ez iszonyatosan fantaziatlan!

Egyebkent mennyire tartod okos döntesnek, hogy egyertelmü bizonyitekokat adsz ki? Lehet, egyszer többet akar a szeretöd, vagy pont az agyara mesz vagy haragszik vagy mit tudom en, de ez szamodra meglehetösen kellemetlen lehet. Vagy netan a feleseged bukkan ra. Gyanitom, azert ö is felismeri.


En egyebkent meg csak irasban sem fogalmaznek semmit, ami egyertelmüen erre vezethetö vissza.



Mivel nem ez a kerdes, nem velemenyezem a hazassagtörest! Nagy fiu vagy, biztosan tudod, mit csinalsz. De, ha ennyire könnyelmüen, felelötlenül kezeled a helyzetet, inkabb kimeld meg felesegedet a fajdalomtol es csalodastol, magad pedig a szegyentöl, hogy ilyen amatör modon kezeled ezt a helyzetet.

2017. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy.Kb egy 17 éves szintjén rekedtél meg.Az ilyen nem érdemel meg senkit az életben.Elég gerinctelen vagy.
2017. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

8-as! Én száz farok közül is felismerném a pasimét.

Kérdező! Minek is küldenél? Olyan gyerekes. Mem elég,hogy a nejed mellett beakasztgatod neki???

2017. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenkinek volt/van/lesz szeretője.


Akkor kérdezed meg a feleségedet, hogy melyik szeretője nemzette a "gyerekeiteket", ha vannak.

2017. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19!

Jó kérdés amit írtál. Lehet hogy a gyermek akit az Övének hisz, nem is az övé?? ;)

2017. márc. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!